Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart - кейс від веб-студії Fenix Industry
Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart
Проект

Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart

Види робіт
Дизайн, створення сайту з парсером Copart
ABOUT PROJECT

Завдання

Розробити веб-ресурс компанії ААТ, яка надає послуги з підбору та пригону машин з США. Фахівцям потрібно було створити сайт з прив'язкою до аукціону Copart. Було реалізовано автоматичне оновлення каталогу Ami Auto Trade в міру появи нових лотів. Мета рішення - полегшити відвідувачам вибір автомобілів і замовлення послуг по пригону. Тобто у них з'явилася можливість робити все в одному місці.

Implementation

Стартова сторінка

На першому екрані розміщені відомості про роботу компанії, затребуваних категоріях автомобілів. Є також блок з наочним поданням різниці у вартості аналогічної машини в Америці і США. Це позитивно позначається на вирішенні людини про покупку і ефективності сайту в цілому.

Каталог машин

Каталог дозволяє вивчити актуальні лоти аукціону в режимі реального часу. Вибір доступний за допомогою фільтра. До кожної позиції йдуть короткі технічні характеристики і фотографія автомобіля. Все це дає відвідувачам можливість вибрати машину в одному каталозі і тут же замовити послуги з доставки, розмитнення, отримання сертифікату і т.д.

Картка авто

На сторінці з лотом представлені більш детальні характеристики машини, більше фотографій, а також додаткові відомості по торгах і ціною. Якщо людина зацікавилася пропозицією, він може відразу відправити заявку через компанію Ami Auto Trade.

Калькулятор розмитнення

Сервіс забезпечує детальний розрахунок майбутніх витрат на покупку машини через аукціон, її доставку в порт США, переправлення по морю, послуги розмитнення в Україні і т. Д. Досить вказати параметри транспортного засобу та заповнити інші представлені поля.

Калькулятор доставки

У компанії не обов'язково замовляти весь комплекс послуг. Можна звернутися безпосередньо для доставки машини з США, а для розрахунку вартості присутній окремий калькулятор. Всі витрати деталізовані, що акцентує на прозорості співпраці і відсутності підводних каменів.

OVERVIEW

Короткий огляд

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: