Інтернет-магазин "Артмодуль" - кейс від веб-студії Fenix Industry
Інтернет-магазин "Артмодуль" Інтернет-магазин "Артмодуль"
Проект

Інтернет-магазин "Артмодуль"

Види робіт
Дизайн, створення інтернет-магазину, просування
ABOUT PROJECT

Завдання

Нам треба було створити з нуля інтернет-магазин крупного виробника корпусних меблів «Артмодуль». Клієнт захотів реалізувати простий і разом з тим зручний вибір, замовлення товару онлайн з можливістю заповнення заявки на індивідуальне виготовлення меблів.

Implementation

Головна сторінка

На стартовому екрані з'являється список головних категорій товарів і послуг компанії. За рахунок цього підходу вдалося полегшити для відвідувача перехід в конкретні розділи з підбором, розміщенням замовлень продукції. Оскільки шлях максимально короткий, це позитивно позначається на конверсіях.

Каталог

Ми реалізували каталог в форматі головних категорій з підкатегоріями. При перегляді відвідувач може відправитися в відсортоване перелік товарів за своїм запитом. Плюс в тому, що сторінка зручно сканується очима, що скорочує час на пошук потрібної інформації. Користувач може швидко переглянути категорії і відразу приступити до вивчення пропозицій.

Товарна картка

На сторінці з товаром присутні всі елементи, необхідні покупцеві. Це вибір кольору, інформація про оплату і доставку, кнопка додавання в корзину і покупки в один клік.

Демонстрація серій меблів

В онлайн-магазині можна вивчити комплекти з предметів меблів, які формують завершений набір для інтер'єру робочого кабінету та інших приміщень. Ми реалізували наочну презентацію з опцією перегляду ціни кожного товару. Є також зручна навігація по комплектах, доступ до вибору серії по потрібним критеріям.

Сторінки послуг

Оскільки компанія займається умеблюванням торгових площ та інших об'єктів, необхідно було додати сторінки для кожної з послуг. Тут користувач може детально вивчити пропозиції та етапи робіт.

OVERVIEW

Короткий огляд

Готовий інтернет-магазин повністю вирішив завдання клієнта. Сайт адаптований до всіх браузерам і пристроїв.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: