Система особистого кабінету для мережі АЗC “АЗС Маркет” - кейс від веб-студії Fenix Industry
Система особистого кабінету для мережі АЗC “АЗС Маркет” Система особистого кабінету для мережі АЗC “АЗС Маркет”
Проект

Система особистого кабінету для мережі АЗC “АЗС Маркет”

Види робіт
Кастомна розробка проекту
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити систему особистого кабінету для мережі АЗК “АЗС Маркет”. У обліковому записі клієнти повинні мати можливість керувати літровими та гривневими рахунками, розподіляти ліміти по наявним карткам, а також зручно отримувати звітність щодо використаних ресурсів.

Implementation
Реєстрація клієнтів

Реєстрацією клієнтів займається адміністратор особистого кабінету. Для авторизації у акаунті необхідно використати номер телефону. Перевірка користувача відбувається згідно бази клієнтів, які зареєстровані у системі. Для авторизації задіяний сервіс входу по одноразовому коду, який надсилається по SMS.

Рахунки та карти

Клієнту пропонується два типи гаманців: у гривні та у літрах. Для їх поповнення використовуються відповідні смарт-картки, які видаються клієнту. При вході у систему користувач потрапляє на сторінку, де відображається перелік доступних карток з можливістю встановлення/зміни лімітів на кожну. Також можна активувати/деактивувати одну чи декілька карток і дізнатись загальний баланс по рахунку акаунту.

По кожній картці реалізована можливість перегляду повної інформації щодо неї. На цій сторінці можна окремо для картки встановити ліміт, переглянути додаткову інформацію, змінити ПІН-код, а також деактивувати чи активувати її роботу. Поміж цього доступна повна інформація по транзакціям для ознайомлення.

Ліміти

Для зручного встановлення лімітів для декількох карток реалізована відповідна сторінка особистого кабінету. Якщо клієнту необхідно швидко встановити ліміт на усі картки чи окрему їх частину, це можна зробити на сторінці “Ліміти”.

Карта АЗС

Для зручного пошуку АЗС розроблена сторінка де виводиться перелік всіх АЗК мережі. З боку власника компанії реалізований функціонал розміщення нових заправних станцій на мапі. З боку клієнта є можливість швидко знайти адресу необхідної заправки.

Транзакції по всім карткам

Окремо для клієнта у особистому кабінеті є можливість відслідкувати усі транзакції по всім карткам. Можна вибрати потрібний період, а також за необхідності завантажити інформацію у файл-звіт до себе на компьютер.

Налаштування акаунту

Сторінка налаштування акаунту дозволяє додати/відредагувати інформацію щодо компанії клієнта, а також за необхідності змінити пароль доступу до облікового запису

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Проект вирішить поставлені завдання на сто відсотків, а також буде коректно працювати на будь-якому пристрої. Ознайомтеся з рівнем адаптивності сайту або ж перейдіть до вивчення його версій.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення