Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart - кейс від веб-студії Fenix Industry
Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart
Проект

Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart

Види робіт
Дизайн, створення сайту, просування
ABOUT PROJECT

Завдання

Створити сайт для компанії, яка займається підбором, доставкою транспортних засобів з Америки, а також розмитненням в Україні. Crystal Group LTD працює з лотами на аукціоні Copart, тому розробникам потрібно було реалізувати автоматичну підвантаження актуального каталогу на сайт клієнта. Для цільової аудиторії це рішення було зручним, оскільки користувачі отримали можливість вибирати машини і вирішувати питання з прижени на одному ресурсі.

Implementation

Головна сторінка

На стартовій сторінці відвідувачі можуть ознайомитися з поточними акціями, спеціальними пропозиціями, послугами Crystal Group LTD. Присутній зручний фільтр по вибору автомобілів з аукціону «Копарт», а також лист топових транспортних засобів та відомості щодо співпраці з компанією. Таким чином, відвідувач відразу отримує достатній обсяг інформації для ухвалення рішення про покупку.

Каталог

Позиції в каталозі формуються автоматично за рахунок реалізованого парсеру. Тим самим у відвідувача є можливість в рамках ресурсу Crystal Group LTD вибирати автомобілі, дивитися попередню ціну з розмитненням в Україні та супутніми послугами.

Картка лота

Тут представлені детальні відомості про вартість лота і підсумкової ціною з урахуванням послуг компанії. Є також детальні характеристики транспортного засобу. Наявність докладної інформації позитивно позначається на ухваленні рішення про покупку і, відповідно, конверсії сайту.

Онлайн-калькулятор розмитнення

Оскільки в цьому бізнесі вартість послуг багато в чому визначається характеристиками автомобіля, був реалізований практичний розрахунковий калькулятор. Відвідувач може самостійно задати параметри авто і переглянути попередню вартість. Це теж позитивно відбивається на конверсії, так як людині не потрібно дзвонити для виконання кожного чергового розрахунку.

Калькулятор доставки

Тим клієнтам, які планують замовляти послуги компанії тільки по доставці, доступний інший калькулятор. Для розрахунку потрібно вказати точку відправлення, доставки і тип кузова машини.

OVERVIEW
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: