Онлайн-магазин для компанії Flagsystem - кейс від веб-студії Fenix Industry
Онлайн-магазин для компанії Flagsystem Онлайн-магазин для компанії Flagsystem
Проект

Онлайн-магазин для компанії Flagsystem

ABOUT PROJECT
Завдання

Основне завдання – розробити онлайн-магазин для компанії Flagsystem, де покупці зможуть замовити прапори та обладнання для встановлення, а також отримати повну консультацію щодо вибору та купівлі товару у прямого виробника продукції.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту оформлена у мінімалістичному стилі. Потенційні клієнти одразу розуміють, що пропонує компанія, а також знайомляться з перевагами замовлення товарів в інтернет-магазині Flagsystem. У клієнта є можливість одразу перейти до каталогу продукції або ознайомитися з інформацією, яка представлена далі на сторінці.

Каталог товарів

Каталог представляє покупцю різноманітні товари, які можна замовити на сайті: прапори, флагштоки, системи кріплення та додаткові аксесуари. Відвідувач може побачити доступні варіанти та зробити вибір, виходячи зі своїх потреб.

Сторінка товару

Картка продукту надає клієнту можливість вибрати бажаний розмір прапора зі списку доступних опцій, а також вартість, характеристики продукту та фотографії/відео про те, як продукт використовується у навколишньому середовищі. Якщо виникнуть труднощі з вибором — завжди можна замовити консультацію.

Каталог прапорів світу

У ході розробки проекту було реалізовано каталог прапорів світу у зручному форматі. Відвідувач може швидко знайти те, що потрібно, використовуючи багатий перелік каталогу або пошуковий фільтр за буквами алфавіту.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення