Кастомний інтернет проект для агенції Good Casting - кейс від веб-студії Fenix Industry
Кастомний інтернет проект для агенції Good Casting Кастомний інтернет проект для агенції Good Casting
Проект

Кастомний інтернет проект для агенції Good Casting

Види робіт
Кастомна розробка проекту
ABOUT PROJECT
Завдання

Створити сайт для компанії GoodCasting, яка займається підбором акторів для зйомок реклами, кліпів, фільмів та інших медіа-матеріалів. Основною задачею проєкту була презентація агенції та ії діяльності для зацікавлених користувачів, створити функціонал подачі анкети для приєднання до агенції, а також розробити особистий кабінет для власників Good Casting щоб була можливість взаємодії з загальною базою акторів та формування відповідних баз під проєкти.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка сайту спроєктована таким чином, щоб зацікавити нових учасників до подачі заявки на участь у будь-якій події, на яку проводиться кастинг. Відвідувач сайту може ознайомитись з поточними учасниками агенції, переглянути роботи Good Casting, а також кастинги, які наразі актуальні і залучають нових учасників на проби.

Актуальні кастинги

Сторінка з актуальними кастингами пропонує відвідувачам переглянути актуальні заходи та вимоги до них щодо нових учасників. Реалізована можливість фільтрації кастингів відповідно до потреби потенційного учасника відбору. На кожну подію представлена вичерпна інформація щодо кандидатів, місця проведення, а також вікових обмежень та дати актуальності кастингу.

Сторінка кастингу

Сторінка кастингу пропонує потенційним кандидатам повну інформацію щодо події, вимоги до учасників, умови оплати, потрібний рівень професіоналізму і тд. Також реалізована можливість поділитися посиланням на подію через соціальні мережі, а також подати заявку на реєстрацію.

Особистий кабінет для учасників кастингів

Для учасників кастингів розроблений особистий кабінет, де вони мають можливість заповнити анкету для реєстрації на відбір від агенції GoodCasting. Якщо реєстрація у агенції пройдена успішно через сайт, тоді пропонується заповнення анкети, яку буде підтверджувати менеджер по роботі з кандидатами.

Особистий кабінет для представників агенції

Для представників агенції GoodCasting розроблений окремий особистий кабінет з можливістю доступу до загальної бази акторів з якої можна створювати бази під конкретні проєкти, які зараз актуальні. Реалізована можливість швидкої фільтрації кандидатів по заданим параметрам, а також доданий функціонал створення нової анкети за необхідності.

Створені бази акторів можна переглянути у відповідному розділі кабінету, а також проводити з кожною підбіркою певні дії. Зокрема, реалізована можливість відправки прямого посилання на базу, розсилки підбірки на декілька електронних адрес, редагування акторського складу і тд.

Для створених баз агенції GoodCasting реалізована можливість керування доступом до підбірки акторів. У цьому режимі можна динамічно надавати та відміняти можливість перегляду бази як для одного так і для декількох людей. Також створена можливість керування правом редагування підбірки акторів за потреби.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення