Корпоративний сайт для виробника клінкерних термопанелей KeramTerm - кейс від веб-студії Fenix Industry
Корпоративний сайт для виробника клінкерних термопанелей KeramTerm Корпоративний сайт для виробника клінкерних термопанелей KeramTerm
Проект

Корпоративний сайт для виробника клінкерних термопанелей KeramTerm

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити корпоративний сайт з каталогом продукції для виробника клінкерних термопанелей KeramTerm. Основною задачею при реалізації проєкту було створення зрозумілого дизайну, використовуючи який, клієнт може швидко ознайомитись з представленими товарами, дізнатись більше про виробника, а також замовити консультацію щодо підбору та придбання термопанелей.

Implementation
Головна сторінка

При вході на головну сторінку проєкту користувач відразу має можливість перейти до каталогу продукції, ознайомитись з перевагами термопанелей, замовити консультацію, чи перейти до більш детального ознайомлення з виробами КерамТерм.

Продукція

Для покупців, які вперше обирають термопанелі, створений інформаційний блок з детальним оглядом властивостей пропонуємої продукції, а також перевагами використання подібних матеріалів у оздобленні екстер’єрів приміщень.

Сторінка товару

Сторінка товару пропонує потенційним користувачам ознайомитись з великими фото виробу який переглядається, описом та характеристиками, цінами, варіантами затирки, а також переглянути портфоліо робіт, де панелі вже були застосовані.

Враховуючи особливості термопанелей була розроблена таблиця з видами продукції та цінами для сторінки товару. Вартість квадратного метру різниться в залежності від різновиду та товщини утеплювача. Таким чином, перед тим як замовити продукцію, клієнт точно буде знати по якій ціні буде порахована покупка. Також при потребі потенційний покупець має можливість самостійно порівняти цінові пропозиції за квадратний метр і обрати найкращий для себе по балансу ціни та якості.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Проект вирішить поставлені завдання на сто відсотків, а також буде коректно працювати на будь-якому пристрої. Ознайомтеся з рівнем адаптивності сайту або ж перейдіть до вивчення його версій.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення