Презентаційний сайт для ЖК “Манхеттен” - кейс від веб-студії Fenix Industry
Презентаційний сайт для ЖК “Манхеттен” Презентаційний сайт для ЖК “Манхеттен”
Проект

Презентаційний сайт для ЖК “Манхеттен”

ABOUT PROJECT
Завдання

Створити презентаційний сайт для будівельного проєкту житлового комплексу “Манхеттен” у м.Дніпро. Основною задачею при реалізації була максимально можлива презентація будівлі, розробка функціоналу підбору квартири, перегляд розташування об’єкту, ходу будівництва і всієї необхідної супутньої інформації, а також залучення потенційних покупців на звернення до відділу продаж.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проєкту виконана у мінімалістичному вигляді з презентацією зовнішнього вигляду житлового комплексу, контактами відділу продаж, а також навігаційним меню по розділам сайту з більш детальною інформацією щодо об’єкту.

Підбір квартири

Підбір квартири поділений не декілька кроків. Перший крок пропонує можливість обрати поверх на самій будівлі, для перегляду доступних пропозицій щодо продажу житлової площі. Кількість актуальних пропозицій відразу пропонується до перегляду потенційному покупцю.

Після вибору поверху, потенційному клієнту пропонується переглянути доступні квартири у вигляді креслення, накладеного на 3D рендер житлового комплексу. На цьому кроці пропонується обрати секцію будівлі.

Наступним кроком клієнт переглядає доступні квартири, які знаходяться у продажу, які заброньовані, а які вже були продані іншим покупцям. Поряд з основним кресленням житлових площ розташована мініатюра секції, яка була обрана користувачем. За наявності квартир у продажу, можна обрати одну з них і перейти до перегляду детального планування житлової площі.

Детальний перегляд планування квартири пропонує потенційному покупцю повну інформацію щодо квартири з приблизним розміщенням меблів. Пропонується інформація щодо квадратури житлової площі, кількості кімнат, обраної секції та поверху. За необхідності план квартири можна завантажити на пристрій користувача для подальшого вивчення у форматі PDF.

Інфраструктура

Для клієнтів також розроблена сторінка з інформацією щодо розташування об’єкту, та оточуючої його інфраструктури. Користувачі можуть ознайомитись з представленною інформацією і більш усвідомлено приймати рішення щодо придбання нової квартири у новобудові “Манхеттен”.

Хід будівництва

Важливою складовою веб-сайтів для житлових комплексів є освітлення ходу будівництва об’єкту. Тому як більшість продажів проводиться ще на етапі викопування котловану під фундамент, клієнтам важливо відстежувати процесс виконання будівництва з певною періодичністю, що підвищує рівень довіри до забудовника з боку покупців.

Вид з вікна

Для збільшення зацікавленості потенційних клієнтів у придбанні квартири, розроблено можливість перегляду оточуючої середи з обраного поверху у житловому комплексі. На цьому кроці пропонується обрати зону, з якої буде проводитись перегляд.

Після вибору потрібного фасаду, користувачу показується зображення виду з вікна, по якому можна оцінити привабливість можливості придбання квартири на певному поверсі житлового комплексу “Манхеттен”.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення