Система особистого кабінету для працівників та клієнтів компанії EuroLab - кейс від веб-студії Fenix Industry
Система особистого кабінету для працівників та клієнтів компанії EuroLab Система особистого кабінету для працівників та клієнтів компанії EuroLab
Проект

Система особистого кабінету для працівників та клієнтів компанії EuroLab

Види робіт
Кастомна розробка проекту
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити систему особистого кабінету для працівників та клієнтів компанії EuroLab, яка займається продажем автомобільних рідин (мастила, хімія, мастильні матеріали і т.д.). Основна задача полягала у реалізації системи з трьохрівневим доступом: керівник, менеджер, клієнт. Усі типи користувачів мають можливість сформувати замовлення. Що стосується менеджерів, та керівників, необхідно було передбачити функціонал контролю продажів, виконання планів, та інших можливостей з ведення операційної діяльності.

Implementation
Каталог продукції

Для всіх типів користувачів реалізована можливість швидкого та зручного підбору і подальшого замовлення продукції EuroLab. Це може зробити як сам клієнт, так і менеджер/керівник має можливість створити замовлення на конкретного покупця, який є у базі даних компанії. За допомогою фільтрації можна вказати необхідні параметри, перевірити наявність продукції на складах, додати товарні позиції у корзину, та оформити покупку.

База клієнтів

Для менеджерів та клієнтів замість звичайного каталогу доступні функції фінансової статистики, а також є доступ до адміністративної частини системи. У цьому розділі кабінету можна відстежувати обороти, замовлення, борги, накладні клієнтів і т.д.. Додатково реалізована можливість перевірки виконання планів продажів, додавання нових клієнтів, а також планування роботи з клієнтами.

Планування

Система планування роботи представників компанії передбачає створення послідовності взаємодії менеджерів/керівників з клієнтами для продажу продукції Eurolab. На цій сторінці відповідальний працівник має можливість створити задачі, а також відмітити результати їх виконання. Таким чином керівники мають можливість бачити як працюють менеджери компанії.

Накладні клієнтів

Сторінка з накладними клієнтами пропонує користувачу швидко ознайомитися з замовленнями клієнтів, перевірити необхідну інформацію, а також цей розділ показує інформацію керівнику про результати роботи з клієнтами у об’ємах реалізованної продукції.

Оборот клієнтів

Розділ накладних дозволяє відстежувати доходи від клієнтів компанії. В залежності від стану справ, користувач може виявити просадки, які клієнти давно не робили замовлень і в результати проінформувати їх про необхідність поповнити запаси мастильних матеріалів, чи автомобільної хімії.

Відстежування виконання планів

Відстежування виконання планів – це важливий пункт діяльності будь якої компанії. Для цього у особистому кабінеті реалізований функціонал встановлення планів для менеджерів, а також присутня можливість швидко дізнатися про поточний стан справ по кожному працівнику.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення