Онлайн магазин матраців Topers - кейс від веб-студії Fenix Industry
Онлайн магазин матраців Topers Онлайн магазин матраців Topers
Проект

Онлайн магазин матраців Topers

Види робіт
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
ABOUT PROJECT
Завдання

Створити онлайн магазин, який продає матраци та товари для сну. Головна мета – реалізувати спеціалізований проект, де будь-який потенційний замовник зможе швидко вибрати та купити необхідні товари.

Implementation
Головна сторінка

Онлайн магазин продає вироби 4 популярних марок матраців, кожна з яких включає кілька лінійок продукції. При переході в інтернет-магазин замовник бачить інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, список акційних пропозицій, що діють, презентацію марок, товари яких представлені в Topers. Крім того, на головній сторінці сайту є 2 блоки, в яких демонструються найпопулярніші вироби інтернет-магазину, та пропозиції, актуальні на поточний момент.

Картка товару

Сторінка товару зроблена так, щоб покупець бачив усі відомості про виріб. Передбачено модуль подарунків до товару з можливістю його налаштування. Замовник може вибирати габарити виробу та придбати нестандартний матрац, якщо це необхідно. Якщо покупцеві важко вибрати конкретний виріб, він може звернутися до фахівця, подавши заявку на консультацію.

Каталог товарів

Каталог продукції забезпечує замовнику, залежно від його вимог, можливість зручного сортування списку виробів за встановленими параметрами. Це забезпечує значне скорочення часу на вибір необхідної моделі. Прев'ю товару дозволяє ознайомитися з ключовими параметрами виробу, переглянути його фотографію, отримати інформацію про ціну, що спрощує вибір конкретного виробу з асортименту інтернет-магазину Topers.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Проект вирішить поставлені завдання на сто відсотків, а також буде коректно працювати на будь-якому пристрої. Ознайомтеся з рівнем адаптивності сайту або ж перейдіть до вивчення його версій.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: