Інтернет-магазин для компанії виробника тактичної медицини - кейс від веб-студії Fenix Industry
Інтернет-магазин для компанії виробника тактичної медицини Інтернет-магазин для компанії виробника тактичної медицини
Проект

Інтернет-магазин для компанії виробника тактичної медицини

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин для компанії-виробника засобів екстренної допомоги з тактичної медицини. Це український бренд, продукція котрого відома далеко за межами країни. Основним завданням при розробці проєкту було максимально просто та зрозуміло презентувати наявний асортимент з висвітленням особливостей кожної товарної категорії. На першому етапі розробки (2023) був розроблений корпоративний сайт і вже в 2024 цей проект буде масштабуватися в повноцінний інтернет магазин.

Implementation
Головна сторінка

На головній сторінці відвідувачі мають можливість ознайомитися з наявними та новими розробками компанії, переглянути категорії товарів та їх особливості, а також більше дізнатись про виробника TQ Dnipro.

Для кожної категорії продукції розроблений блок який вміщує у себе зображення товару та інтерактивні точки, натискаючи на які, зліва підсвічується особливість виробу серед загального списку. Таким чином відвідувачі мають можливість наочно ознайомитись з товаром, його особливостями та можливостями.

TQ Dnipro постійно зосереджені на розробці та вдосконаленні продукції, яку виробляють. Для інформування зацікавленої аудиторії про результати застосування продукції, нові пропозиції тощо, був розроблений розділ з новинами, де висвітлюється важлива інформація щодо діяльності компанії.

Каталог товарів

Каталог товарів на сайті реалізований з відображенням баннеру, який може використовуватись, як у супровідному вигляді, так і для показу спеціальних пропозицій, акцій, оголошень і т.д. Для швидкого та зручного пошуку товарів розроблений простий та зрозумілий фільтр, склад параметрів якого змінюється в залежності від категорії товарів. Кожна пропозиція складається з назви, зображення достатнього розміру, вартості та кнопки переходу на сторінку товару, що дозволяє швидко орієнтуватись у загальному асортименті.

Сторінка товару

Сторінка товару пропонує покупцю повний перелік інформації щодо товару з описом та характеристиками. Для більш детального ознайомлення передбачена галерея зображень. Додатково наведені способи доставки та оплати.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення