Створення сайту оренди сільськогосподарської техніки uagri.pro - кейс від веб-студії Fenix Industry
Створення сайту оренди сільськогосподарської техніки uagri.pro Створення сайту оренди сільськогосподарської техніки uagri.pro
Проект

Створення сайту оренди сільськогосподарської техніки uagri.pro

Тип проекту
Інтернет-магазин
Види робіт
Дизайн, створення сайту, просування
aBOUT PROJECT
Завдання

Створити сервіс, який дозволить орендувати сільгосптехніку в Україні. Головне завдання — розробити зручний пошук техніки для потенційних клієнтів. Для орендодавців — створити особистий кабінет, який буде відрізнятися функціональністю, з опцією прийому вхідних дзвінків від клієнтів, а також з функцією управління доступністю сільськогосподарського парку.

TEAM
Head Department
Programming Department
UI/UX Department
Marketing Department
Implementation
Головна сторінка

Відвідувачі й потенційні клієнти при відвідуванні сайту можуть виконати пошук техніки за необхідними критеріями.

Компанії, які прагнуть зареєструватися на ресурсі для здачі техніки в оренду, можуть вивчити детальну інформацію про те, як стати учасником представленого сервісу.

Фіксоване
бічне меню

На проекті створено фіксоване бічне меню з метою швидкого доступу до розділів ресурсу незалежно від місцезнаходження на сайті.

Інформаційна структура створена з урахуванням основних напрямків діяльності ресурсу.

Сторінка техніки

Майбутні клієнти ресурсу, які підбирають сільськогосподарську техніку, можуть докладно вивчити послуги за обраною пропозицією.

Кожна пропозиція оренди техніки містить інформацію про регіон, в якому можна орендувати техніку, а також дані орендодавця для уточнення інформації.

Калькулятор
вартості робіт

Ці сторінки пропозиції про оренду техніки містять калькулятор розрахунку вартості. За допомогою даної функції кожен замовник послуги отримує можливість спланувати перелік необхідних робіт.

Після заповнення необхідної інформації відбувається розрахунок вартості оренди.

Вкладка «Агрегатуються з» відображає список навісної техніки, яка може бути сумісна з комбайном чи трактором, який переглянули на ресурсі.

Особистий кабінет

Спеціально для компанії Uagri створений унікальний особистий кабінет для роботи з переліком техніки, яка здається в оренду. Обліковий запис орендодавця передбачає управління вхідними дзвінками від майбутніх клієнтів.

Чат у особистому
кабінеті

В обліковому записі створено чат для листування між користувачами сервісу з питань щодо здачі в оренду або ж оренди техніки на платформі Uagri.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Створений проект повністю відповідає завданням клієнта, а також гарантовано працює на всіх типах пристроїв. Можна вивчити показники адаптивності ресурсу або ж ознайомитися з повною версією сайту за представленим посиланням.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: