Front-end та Back-end програмування сайту для компанії Cryptology - кейс від веб-студії Fenix Industry
Front-end та Back-end програмування сайту для компанії Cryptology Front-end та Back-end програмування сайту для компанії Cryptology
Проект

Front-end та Back-end програмування сайту для компанії Cryptology

Види робіт
Кастомна розробка проекту
ABOUT PROJECT
Завдання

Виконати роботи з Front-end та Back-end програмування сайту для компанії Cryptology, яка займається навчанням у сфері трейдингу для новачків, а також людей з досвідом у роботі з фінансовими ринками. Окрім реалізації наданого дизайну необхідно було розробити custom-конструктор, за допомогою якого адміністратори сайту зможуть самостійно коригувати вміст проєкту, а також створювати нові сторінки за допомогою завчасно підготовлених елементів. Розробка сайту виконувалась із застосуваннями технології Laravel.

Implementation

У відповідності до наданого дизайну, перший екран головної сторінки сайту було розроблено із застосуванням динамічної анімації, яка реагує на позицію курсору. Також контент з’являється у процесі скролу, що дозволяє керувати увагою користувача, фокусуючи його на важливих елементах сторінки.

Більшість елементів на сторінці анімовано за допомогою класичних fade-анімацій. Блок про компанію реалізований з лічильниками, які набирають задані показники з ефектом налічування, що додає більше динаміки та зацікавленості з боку користувача, на противагу статичним елементам. Процес навчання стилізований у вигляді трейдингового графіку і командою відразу було прийнято рішення застосувати custom-анімацію для відтворення процесу навчання. Такий підхід не дозволяє користувачу пройти повз цей блок, а пропонує послідовно ознайомитись з процесом проходження курсу.

Перелік наявних програм школи Cryptology реалізований у вигляді горизонтального “акордеону” із застосуванням класичної fade-анімації. Часті питання з’являються на екрані у процесі скролу. Наявність навіть мінімальної анімації на сайті зацікавлює користувача динамікою і підвищує увагу потенційного клієнта на противагу звичайній статиці, яка виглядає досить нудно.

Картки відгуків та блогу динамічно з’являються на екрані з різною швидкістю та затримками для досягнення ефекту динаміки. Це дозволяє також сконцентрувати увагу користувача, що не дозволить пропустити дещо важливе із загального масиву інформації, яка надається.

У кінці головної сторінки користувача зустрічає форма зворотнього зв’язку для отримання консультацій щодо навчання, а також футер з усіма наявними посиланнями на внутрішні сторінки. Загалом головна сторінка проєкту вийшла досить динамічною, та дозволяє користувачам послідовно ознайомитись з інформацією, яку пропонує до уваги команда Cryptology. Навіть наявність простих анімацій на онлайн проєкті збільшує увагу та зацікавленість потенційних клієнтів до компанії, що позитивно впливає на конверсію сайту в цілому, а також покращує поведінковий фактор і залишає позитивний користувацький досвід.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення