Створення інтернет-магазину 070.com.ua - кейс від веб-студії Fenix Industry
Створення інтернет-магазину 070.com.ua Створення інтернет-магазину 070.com.ua
Проект

Створення інтернет-магазину 070.com.ua

Тип проекту
Інтернет-магазин
aBOUT PROJECT
Завдання

Створення інтернет-магазину «070» для реалізації туристичних аксесуарів. Проект повинен відрізнятися простотою та функціональністю для клієнтів. З цією метою повинна бути реалізована інформаційна інфраструктура, що сприяє збільшенню обсягів продажів, а також залученню клієнтів у процес вибору товарів.

Implementation
Головна сторінка

Акцент на головній сторінці — на акційних і спеціальних пропозиціях від інтернет-магазину. Створено бічній каталог для зручного та швидкого доступу до товарів незалежно від точки сайту.

Для того щоб усунути небезпеку санкцій від системи пошуку Google, головна сторінка не містить небезпечних товарів, таких як спортивна зброя або ножі.

Каталог товарів

Каталог ресурсу передбачає гнучку систему фільтрів для підбору продукції за категоріями, брендами й заданими параметрами. Також передбачено виведення категорії рекомендованих товарів зі зручною навігацією.

Сторінка товару

Створена картка товару інформаційного типу, яка відображає необхідну для покупця інформацію, а також способи оплати, доставки та акції.

Також передбачено інформування покупця про наявність товару в тому чи іншому населеному пункті. У разі наявності облікового запису в магазині користувач може стати оптовим клієнтом.

Підписка на розсилки

Для збільшення числа потенційних покупців передбачена підписка на розсилку від інтернет-магазину, що передбачає отримання знижки на покупку.

За допомогою особистого кабінету на сайті кожен користувач може повідомлятися про знижки, акції та нові надходження товару, а також спеціальні знижки до дня народження. Як доповнення клієнту пропонується підписка на розсилку за окремими категоріями.

Відеоогляди

Реалізована функція завантаження на сайт відеооглядів товарів, що підвищує залученість клієнтів у процес покупки. Також передбачена фільтрація за категоріями.

EXCLUSIVE FEATURE
OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Реалізований проект вирішує всі завдання клієнта, а також гарантовано працює на всіх типах пристроїв. Можна вивчити показник адаптивності ресурсу або ж перейти до перегляду повної версії сайту за посиланням.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення