Контекстна реклама Google Ads - Налаштування контекстної реклами в м. Київ в «Фенікс Індастрі»
Контекстна реклама

Контекстна реклама сьогодні вважається одним із кращих способів швидко привернути увагу до свого сайту та збільшити кількість клієнтів.

Advantages
Our advantages
Відкритість
Відкритість
Ми завжди надаємо клієнтам всю інформацію про те, як працює проект і що на ньому зараз відбувається. Крім того, ми розписуємо кожен пункт витрат з бюджету, щоб максимально ефективно розділити рекламний бюджет.
Індивідуальність
Індивідуальність
Над кожним проектом працює менеджер, який знає все про ваш проект, готовий у будь-який момент відповісти на всі питання та стежить за якістю виконання завдань.
Ефективність
Ефективність
Нашим завданням є зробити ваш проект максимально ефективним, але при цьому звести до мінімуму витрачання рекламного бюджету.
Професіоналізм
Професіоналізм
Всі завдання у вашому проекті виконує досвідчений кваліфікований фахівець. Наша компанія — офіційні сертифіковані партнери Google Ads, і щороку наші співробітники підтверджують кваліфікацію, повторно проходячи іспити, щоб залишатися професіоналами.
Cases
Отримайте персональну оцінку Вашого сайту

Сформуємо персональний план по рекламі Вашого сайту і відправимо Вам його на e-mail абсолютно безкоштовно. Надішліть посилання на Ваш проект і коректний e-mail.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
ЕТАПИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЗА РЕКЛАМУ
Створення рекламного
аккаунта
Оптимізація рекламних
кампаній
Робота
з охопленням
Подальший розвиток
реклами
Start
Profit
3 етап
з 2 місяця й далі
2 етап
1 місяць
Поступовий розвиток
1 етап
2 дні
Оптимізація акаунта й оголошень
Для того, щоб підвищити віддачу та попит на ваші оголошення, можна використовувати й інші методи реклами.
Створюється рекламний акаунт
Після запуску перших кампаній потрібно провести ретельний аналіз акаунта. Особливо це стосується оголошень, ключових запитів, а також конверсії з реклами, щоб побачити результати. Фахівці підготують стратегію розвитку.
Попередньо менеджер готує загальну структуру облікового запису, вибирає точні цілі й конверсії, налаштовує типи кампанії та виконує основну настройку. Потім необхідно внести правки, щоб зробити рекламу максимально ефективною.
0
3
6
9
Reviews
Cost
Cost of services
Ціна та вартість контекстної реклами

Потрібно бути готовими до того, що ціна реклами для кожного проекту буде розраховуватися індивідуально й неможливо передбачити вартість до аналізу сайту. Щоб повідомити точну вартість, необхідно провести ретельний аналіз проекту, врахувати безліч параметрів. Зокрема, на ціну впливає загальна релевантність сайту цільових запитах, конкуренція в ніші та інше.

Ціна настройки та ведення рекламного акаунта, публікації оголошень залежить від загального обсягу робіт.

Часто клієнти замовляють послугу щомісячного ведення акаунта, в якому вартість розраховується індивідуально й заздалегідь, а після цього ціна буде фіксованою. Вона залежить від того, скільки робіт потрібно виконати за місяць по рекламній кампанії: скільки кампаній запущено в акаунті, скільки публікується оголошень, які є завдання кожного місяця, а також від необхідності редагувати оголошення та інше.

  • Налаштування рекламного аккаунта

Налаштування включає в себе безліч завдань. Фахівці створюють, налаштовують рекламний аккаунт. Коли робота над проектом закінчується, то за добу доступи до аккаунту передаються власнику сайту. Також на цьому етапі виконується аналіз конкурентів, пошук найбільш оптимальних ключових запитів, вибираються посадочні сторінки під ключі. Менеджер створює оголошення та виконує іншу роботу, щоб виділитися серед конкурентів.

  • Ведення рекламного акаунта

Недостатньо ефективно налаштувати рекламну кампанію, потрібно правильно її вести. Професійні менеджери постійно аналізують ефективність і відразу помічають найменші проблеми, вносять зміни, керують сумою витрат, коректують ключові слова, розширюють рекламну кампанію. Також вони надають звіти для клієнтів.

Услуга
Стоимость
Аудит кабінету контекстної реклами + звіт
від 2 000 грн
Налаштування пошукової контекстної реклами Google Ads
від 4 000 грн
Вартість робіт з управління рекламою
від 3 000 грн
Налаштування товарної реклами Google Shopping, під ключ (фид входить)
від 7 500 грн
Підготовка фіда для Google Merchant Center (окремо)
від 3 500 грн
Налаштування ремаркетингу + підготовка банерів (5 розмірів)
від 4 000 грн
Налаштування динамічного товарного ремаркетингу, під ключ (фид входить)
від 6 500 грн
Налаштування банерної реклами в КМС Google + підготовка банерів
від 3 500 грн
Налаштування відео-реклами в Youtube (1 кампанія)
від 3 000 грн
Get in touch
У Вас вже запущена контекстна реклама, але ви не задоволені результатами?

Замовте у нас аудит Вашої рекламної кампанії, впровадження наших рекомендацій допоможе Вам підвищити ефективність реклами на 20%-60%.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
FAQ
Відповіді на типові запитання
Що таке просування сайту?

Контекстна реклама в м. Київ

Контекстна реклама — це різні типи рекламних оголошень, які користувачі можуть побачити відповідно до того, які пошукові запити вони шукали або які інтереси мають.

Контекстна реклама в м. Києві в Яндексі й Google буває різних типів, зокрема використовуються текстові, графічні або відеооголошення. Вона може відображатися на сторінці пошуку, на інших сайтах, а також у мобільних додатках або на інших типах пристроїв.

Де замовити контекстну рекламу в Києві?

Замовити контекстну рекламу в Києві важливо, щоб підвищити прибутковість і впізнаваність вашого бренду, залучити до нього більше уваги, збільшити продажі й кількість клієнтів.

Налаштування контекстної реклами в Києві виконується за допомогою спеціальних сервісів від пошукових систем: Яндекс.Директ і Google Ads. Тут є безліч інструментів, які застосовуються для ефективного налаштування рекламних оголошень, а також для аналізу результатів і коригування акаунта.

Професіонали виконують настройку Google Ads індивідуально під вашу компанію, щоб збільшити прибуток від товарів і послуг, а також максимально ефективно витрачати рекламний бюджет.

Скільки коштує контекстна реклама в Києві?

Формування ціни контекстної реклами в Гугл або Яндексі в сервісах досить оригінальне. Тут використовується система аукціону, коли в ТОП потрапляють сайти з найбільшим рекламним бюджетом. І власники рекламного акаунта платять за кожен клік по їх оголошенню (натискання на рекламу та перехід на сайт), при цьому воно показується виключно зацікавленим користувачам.

Професіонали веб-студії «Фенікс Індастрі» не просто займаються налаштуванням контекстної реклами, але й роблять це максимально ефективно при тому рекламному бюджеті, який ви маєте. Кожна копійка витрачається тільки на потенційного покупця та високоякісні оголошення.

Ціна настройки контекстної реклами залежить від безлічі факторів. Попередньо потрібно виконати основний аналіз сайту, конкурентів і в цілому ніші. Після цього фахівці збирають ключові запити, проводять перевірку роботи рекламного акаунта, якщо він є, та запускають перші оголошення. Вони постійно аналізуються, щоб бачити результати кампанії, потім менеджер готує звіт для клієнта.

Ми працюємо з відкритого бюджету, тому ви будете бачити, куди йдуть витрачені кошти. Вибираючи нашу компанію, ви отримаєте кращу сполучуваність вартості настройки контекстної реклами та ефективності.

Етапи настройки рекламної кампанії

Рекламна кампанія та оголошення для показів налаштовуються в кілька етапів:

  • Визначення цілей рекламної кампанії. Є дві найбільш популярні мети, для яких і запускають рекламні кампанії — підвищити впізнаваність бренду й збільшити продажі продукції. Їх можна з'єднати або комбінувати, але потрібно чітко знати завдання, тому що на його основі й створюються настройки рекламного акаунта або оголошень.

Налаштування контекстної реклами в м. Київ від Фенікс Індастрі

Тільки професіонали можуть ефективно налаштувати й запустити прибуткову контекстну рекламу в Google Ads. Співробітники компанії Fenix — це досвідчені, кваліфіковані й сертифіковані фахівці, які вже запустили багато успішних проектів. Вони з легкістю вирішать будь-яке завдання, створять оригінальну кампанію, щоб залучити нових клієнтів і зробити ваш бізнес найпопулярнішим.

При цьому ми уважно стежимо за рекламним бюджетом і вміємо налаштовувати оголошення при мінімальних витратах. Щоб замовити налаштування контекстної реклами в Києві, достатньо залишити заявку на нашому сайті, і найближчим часом ми з вами зв'яжемося. Будьте впевнені, що ви отримаєте послуги від професіоналів за найнижчою й доступною вартістю.

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: