Налаштування відеореклами у Youtube

Запуск відеореклами в YouTube

Ви можете демонструвати свою рекламу на відеохостингу YouTube тоді, коли користувачі шукають конкретні товари, послуги, огляди або інший цікавий для них контент. Це дозволить залучити потенційних клієнтів до вашої пропозиції максимально ефективно.

Вартість:
від 9000 грн
Термін:
від 7 днів
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
advantages
Чому варто використовувати відеорекламу

Цей різновид реклами дає можливість звертатися до потенційних клієнтів у той момент, коли вони знаходяться в пошуку або вже переглядають цікавий ролик на відеохостингу YouTube. Причому оплата буде знята тільки у випадку, якщо людина переглядає оголошення TrueView мінімум 30 сек. (або менше, якщо відео коротке) і переходить за посиланням.

1. Ефективність реклами. Зараз користувачі більше воліють дивитися ролики, ніж читати статті. З цієї причини відеореклама зуміє сильніше зацікавити потенційного покупця і з більшою ймовірністю запам'ятається.

2. Наочна демонстрація. Не все можна описати словами і додати у звичайний текст. Іноді краще наочно у відеоролику показати особливості продукту.

3. Гнучкість налаштування. Розуміючи потреби та інтереси цільової аудиторії, можна налаштувати демонстрацію реклами за віком, статтю, місцем розташування та іншими параметрами. Це підвищує ймовірність залучення користувачів.

STAGES

Поетапне налаштування реклами в YouTube

Для початку потрібно підготувати відеоролик з урахуванням вимог пошукової системи Google.

Безпосередньо перелік робіт з налаштування реклами виглядає таким чином:

  • підготовка каналу до розкручування;
  • зв'язка YouTube, Google Ads та Google Analytics, що відкриває можливості не тільки для просування відеоролика, але й для збору детальної статистики по відео та іншим взаємодіям відвідувачів із сайтом;
  • створення рекламних кампаній у тих форматах, які влаштовують клієнта і найкращим чином підходять під специфіку рекламованого товару;
  • супровід і управління РК протягом місяця.

Все це враховується при формуванні підсумкової вартості послуг. Зверніть увагу, що можна замовити лише окремі види робіт, а все інше зробити самостійно.