Створення Лендінг Пейдж ALPHA Construction Ukraine - кейс від веб-студії Fenix Industry
Створення Лендінг Пейдж ALPHA Construction Ukraine Створення Лендінг Пейдж ALPHA Construction Ukraine
Проект

Створення Лендінг Пейдж ALPHA Construction Ukraine

Тип проекту
Корпоративний сайт
Види робіт
Дизайн, розробка сайту
aBOUT PROJECT
ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Alpha Construction UKRAINE - професіонал з міжнародним досвідом і багаторічною експертизою в створенні, проектуванні і реалізації будівельних об'єктів в Україні, а також за межами країни.

Основне завдання лендінга - презентація компанії, її досвіду та експертизи потенційним клієнтам, використовуючи максимально зрозумілий для користувачів контент, зберігаючи впізнаваність бренду, використовуючи фірмовий контент материнської компанії.

Implementation
посадкова СТОРІНКА

Втілюючи основне завдання проекту, ми спроектували Лендінг Пейдж так, щоб вона максимально могла познайомити Клієнтів компанії з продуктами, рішеннями, які надаються, а також демонструвала історію виконаних об'єктів, розкривала переваги співпраці, склад команди і давала можливість ознайомитися з відгуками реальних клієнтів

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Блок, в якому демонструються послуги, які надає компанія,  команда FENIX Industry спільно з Клієнтом прийняли рішення показати в інтерактивному виконанні.

При цьому кожен напрямок Клієнта супроводжується графічним матеріалом, що виникає для користувача при наведенні на блок.

Відповідаючи сучасним стандартам, для зручності користувача, після кліка на конкретну послугу, здійснюється перехід на сторінку послуги, і може більш детально з нею познайомити.

СТОРІНКА ПОСЛУГИ

Для демонстрації ходу виконання робіт на об'єктах, з метою показати потенційному Клієнту як надійного партнера, ми реалізували цю задачу розмістивши матеріал в текстово-графічному і відео форматі, тим самим доносячи інформацію споживачеві максимально відкрито і доступно.

OVERVIEW
OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Проект вирішує завдання поставлені клієнтом і коректно працює на всіх типах пристроїв. Переглянути рівень адаптивності або перейти до перегляду повноцінної версії можна за посиланням нижче

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: