Створення корпоративного сайту ЖК Bartolomeo resort town - кейс від веб-студії Fenix Industry
Створення корпоративного сайту ЖК Bartolomeo resort town Створення корпоративного сайту ЖК Bartolomeo resort town
Проект

Створення корпоративного сайту ЖК Bartolomeo resort town

Тип проекту
Корпоративний сайт
aBOUT PROJECT
Завдання

Створення корпоративного ресурсу Bartolomeo Resort Town з метою збільшення числа клієнтів для придбання люкс-апартаментів. Бізнес-завдання проекту — презентувати комплекс максимальному числу потенційних покупців і клієнтів, залучити заявки для первинної консультації та наступних продажів за допомогою ремаркетингу.

Implementation
Вибір житлових
комплексів

Ресурс демонструє структуру комплексу, який буде побудований. Для його створення застосовувалася анімація з функцією вибору комплексу для детального перегляду нерухомості.

Клієнт ресурсу може розглянути об'єкти, які вже експлуатуються, а також споруди в продажу та майбутні будови, заплановані до зведення.

Вибір
апартаментів

Розділ сайту для вибору об'єкта в Bartolomeo Resort Town розроблений з використанням сучасної технології. Даний підхід передбачає максимальну презентацію об'єктів потенційним покупцям. Передбачена функція взаємодії користувача сайту з інтерфейсом, що передбачає отримання необхідної інформації без зайвих даних.

Розробка передбачає максимальне залучення цільової аудиторії в процес підбору об'єктів комплексу. Це сприяє прискоренню процесу прийняття рішення про придбання апартаментів.

Велика інформація
в сучасному дизайні

Створений сайт на сто відсотків відповідає потребам в інформації потенційного покупця про будівлі в ЖК Bartolomeo Resort Town. Відвідувач ресурсу отримує можливість ознайомитися з інформацією про благоустрій об'єктів, а також про інфраструктуру.

Додатково зроблений акцент на повній відповідності комплексу сучасним тенденціям архітектури та технологіям у галузі будівництва.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Розроблений проект на сто відсотків відповідає поставленим завданням, а також коректно функціонує на всіх пристроях. Можна ознайомитися з показниками адаптивності ресурсу або ж перейти до вивчення повної версії сайту.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення