Розробка і створення корпоративного сайту компанії в Києві

Створення корпоративного сайту

Ваш надійний партнер від початку проекту до лідерства у Вашій ніші. Розробляємо та просуваємо інтернет-проекти, які приносять Вам прибуток

Кращий дизайн 2023
TOP-2 Seo та Web студія
З нами ви отримуєте більше, ніж сайт
Повний набір інструментів для SEO просування
Зручна та дуже функціональна система управління сайтом (CMS)
Висока швидкість роботи сайту
Багатофункціональний конструктор посадкових сторінок
Можливість масштабувати проект. Доступні понад 120 функціональних систем
та модулів
Інтеграції з CRM системами, 1С, Нова Пошта,
LiqPay та багатьма іншими
GET IN TOUCH
Отримайте чіткий план розробки та запуску Вашого проекту
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Унікальний дизайн
Розробка проекту заснована на бізнес процесах Клієнта
Гнучкий, легко масштабований функціонал
Найповніший набір інструментів для пошукової оптимізації
Супровід проекту
STAGES
Інтерв'ю
Аналіз ніші
Стратегія
01

За успішно виконаним і результативним проектом стоїть повна координація всіх дій і вироблення грамотної стратегії перед початком роботи. З цією метою проводиться глибокий аналіз ринку і бізнес-процесів компанії. Цей етап закладає основу проекту - вектор, за яким він буде створюватися крок за кроком.

Щоб отримати повні, розгорнуті відомості про сферу впливу компанії, цільової аудиторії і її потребах, для кожного проекту виділяється експерт - Project Manager. В його обов'язки входить супровід всіх етапів розробки та узгодження завдань з Клієнтом.

Отримати важливі відомості про компанії, потребах, перевагах і очікуваннях Клієнта дозволяє розгорнуте інтерв'ю. Обговорення ключових моментів розробки дозволить виділити основні цілі та визначити, яким буде контент, розміщений на сайті. На цьому етапі Клієнт може виділити зі свого боку групу осіб, які будуть стежити за виконанням проекту, а також вказує кращий канал спілкування з виконавцями.

Створений на основі інтерв'ю бриф чітко відображає основні завдання, які потрібно виконати команді. Саме на ці завдання буде орієнтуватися група фахівців в процесі роботи. Щоб Клієнт міг оперативно і всебічно відстежувати виконання проекту на кожному етапі, для нього створюється check list.

Наші фахівці ретельно опрацьовують технічне завдання, враховуючи нюанси конкретної компанії і побажання Клієнта. Головним завданням команди є створення оптимального рішення, яке поєднує зручність, функціональність, актуальний дизайн і продуктивність.

UX
Концепція дизайну
Адаптивні версії
02

Створення UX-прототипу дозволяє отримати модель сайту, яка дає чітке уявлення про структуру сайту і контенті. На відміну від дизайн-макетів, UX-прототип позбавлений графічного оформлення і несе в собі лише відомості про компонування блоків, взаємодії між сторінками, зміст сайту і т.д. Завдяки такій моделі Клієнт може оцінити юзабіліті сайту, не відволікаючись на колір і форму окремих елементів.

Спираючись на отриману від клієнта інформацію, фахівці розробляють концепцію дизайну, обов'язково узгоджуючи її з схваленим прототипом. Ця концепція буде відображатися на всіх основних сторінках сайту - з урахуванням адаптивних версій для смартфонів і планшетів. Клієнт під час узгодження має право вносити будь-яку кількість правок за умови, що вони будуть раціональними, конкретними і об'єктивними.

Front-end development
Back-end development
Інтеграції CRM / API
03

На даному етапі розробки команда займається реалізацією, а участь клієнта в даному процесі - мінімальна. Всі процеси контролює призначений керівництвом Project manager. Фахівці Front-end переводять макети сайту в формат веб-сторінок, "оживляючи" їх. Робота над клієнтської стороною інтерфейсу включає створення версій для мобільних пристроїв і планшетів, формування динаміки і анімацій.

Команда Back-end працює над програмною складовою проекту - займається інтеграцією сторінок сайту з системою управління. Також до завдань фахівців входить розробка і підключення всіх модулів, від яких залежить заданий клієнтом функціонал на сайті. На даному етапі участь замовника в процесі майже не потрібна, а роботу контролює Project manager.

Після виконання всіх перерахованих завдань виконується тестування сайту на працездатність і коректна взаємодія користувача з функціоналом.

Системи аналітики
Production
SEO support
04

На заключному етапі роботи над проектом фахівці нашої компанії проводять інтеграцію комплексу інструментів аналітики, які забезпечать ефективну роботу сайту і збір корисної інформації. Для цього ми підключаємо сервіси Google Analytics, Google Webmaster і налаштовуємо цілі.

Наступним кроком стає створення контенту для сайту командою SEO-фахівців. Щоб наповнити ресурс необхідним для просування контентом, проводиться аналіз пошукових запитів клієнтів. Також вивчаються ТОП-10 конкурентів компанії в списку видачі пошуковими системами. Щоб поліпшити індексацію, структурується каталог і проводиться ретельна перевірка проекту на відповідність SEO-вимогам.

Навчання роботі з CMS
Підтримка проекту
Контроль
05

Після того, як сайт буде запущений, відповідальні співробітники з боку клієнта проходять навчання з управління CMS і роботі з сайтом під керівництвом нашого фахівця. Завдяки зрозумілому інтерфейсу, здійснювати адміністрування сайту можна без спеціальних навичок.

Щоб полегшити процес адаптації до сайту і роботу з ним, на 3 місяці за проектом буде закріплений Support manager, в завдання якого входить допомога клієнту в питаннях щодо функціоналу, контроль над моніторингом безпеки веб-ресурсу. Супровід проекту цим експертом можна продовжити при необхідності.

CASES
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
Завдання:

Розробка корпоративного сайту для заправних станцій мережі BVS. Проект відрізняється ексклюзивними опціями, такими як система бонусів, ціни на паливо в реальному часі, особисті кабінети користувачів.

Дивитися кейс
Корпоративний сайт ЖК Bartolomeo Resort Town
Завдання:

Створення корпоративного ресурсу Bartolomeo Resort Town з метою збільшення числа клієнтів для придбання люкс-апартаментів. Бізнес-завдання проекту — презентувати комплекс максимальному числу потенційних покупців і клієнтів, залучити заявки для первинної консультації та наступних продажів за допомогою ремаркетингу.

Дивитися кейс
Корпоративний сайт заводу Fanatic
Завдання:

Створення динамічного корпоративного сайту для компанії FANATIC з акцентом на масштаб підприємства. FANATIC — великий завод з виробництва крафтового пива в Україні з сучасним обладнанням, а також інноваційним підходом до пивоваріння.

Дивитися кейс
Створення сайту
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
Дизайн, створення сайту, просування
Корпоративний сайт ЖК Bartolomeo Resort Town
Дизайн, створення, просування
Корпоративний сайт заводу Fanatic
1  / 3
Попередній кейс
Наступний кейс
TECHNOLOGIES
Создание сайта по рекомендациям google
Створення сайту на фреймворке Zend
Створення сайту на фреймворке Laravel
Створення сайту на фреймворке OpenCart
Створення сайту на фреймворке Wordpress
Створення сайту с использованием html5 при разработке
Створення сайту на bootstrap при разработке
Створення сайту и ботов Telegram
Створення сайту с использованием CSS3
Створення сайту с использованием репозитория
Створення сайту с применением технологии Gulp при разработке
Створення сайту на PHP
Створення сайту с использованием Jquery
Створення сайту с применением Javascript в разработке сайта
Створення сайту с динамическими стилями Less
Створення сайту с интеграцией API Liqpay
Створення сайту с использованием баз данных Mysql в разработке сайтов
Створення сайту с интегрированием Node.js при создании сайта
Створення сайту с применением технологии Canvas
CORPORATE

Створення корпоративного сайту - один з найбільш важливих і відповідальних етапів в розробці ефективної маркетингової стратегії. Інтернет на сьогодні є більш пріоритетним і значущим каналом реклами, ніж традиційні способи просування товарів і послуг через ЗМІ та друковані видання. Тому саме наявність корпоративного сайту в сучасних умовах дозволяє охопити більшу частину аудиторії і підвищити рейтинг компанії.

В результаті створення корпоративного сайту ви отримуєте щось більше, ніж просто веб-ресурс, наповнений корисним контентом:
- Наші фахівці формують переваги компанії і детально аналізують тенденції на ринку;
- До завдань експертів входить вивчення бізнес-процесів компанії і формування точок зростання;
- Фахівці адаптують сайт під мобільні пристрої - це дозволяє залучити ще більше відвідувачів і потенційних клієнтів;
- Розробкою сайту займається спеціально створена команда з 5 фахівців;
- Після створення сайту ми виділимо команду маркетологів для його підготовки до просування.

GET IN TOUCH
Необхідно розробити корпоративний сайт?
Якщо вам необхідно створити корпоративний сайт з ексклюзивним дизайном - напишіть нам і ми розробимо для вас унікальне рішення, яке дозволить Вам стати лідером у Вашій ніші бізнесу.
Поля з * є обов'язковими для заповнення