Landing page для компанії AlpineAir - кейс від веб-студії Fenix Industry
Landing page для компанії AlpineAir Landing page для компанії AlpineAir
Проект

Landing page для компанії AlpineAir

Види робіт
Landing page, дизайн, розробка сайту
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити landing page для компанії AlpineAir, яка пропонує потенційним клієнтам підбір, продаж та монтаж систем кондиціонування побутових приміщень. Основним завданням при реалізації було створення послідовної структури сторінки, яка буде відповідати запитам відвідувачів, котрі шукають рішення для свого дому. Проєкт розроблений з нуля засобами CMS Wordpress разом з унікальним дизайном.

Implementation

Для першого екрану розроблена анімація кондиціонеру з імітацією повітряного потоку, що створює певні враження у відвідувача та підвищує його зацікавленість у подальшому вивченні сторінки. Якщо потенційний клієнт бажає одразу переглянути асортимент або іншу інформацію, за допомогою навігаційного меню є можливість одразу перейти до необхідного розділу сторінки.

Унікальність кондиціонерів Alpinair, напротивагу конкурентам, заключаєтся у особливій технології розподілення повітряного потоку під назвою GentleWind. Для презентації цієї можливості розроблений окремий блок, де демонструється різниця між звичайним пристроєм і виробом від AlpineAir. Переваги кондиціонерів підкреслюються переліком особливостей технології, за рахунок яких досягається більш кращий ефект у порівнянні з більш простими моделями на ринку пропозицій.

Ассортимент AlpineAir має схожі технологічні можливості, тому для висвітлення інформації про ці характеристики було прийняте рішення розробити окремий інтерактивний блок з переліком. По наведенню курсором на кожний з них відображається додаткова інформація стосовно особливості яка переглядається.

Товарний асортимент кондиціонерів налічує до 5 моделей, тому було прийняте рішення одразу показувати супровідну інформацію до кожного пристрою з ключовими особливостями та характеристиками. Це дозволяє скоротити кількість зайвих кліків по сторінці та зручно отримати необхідні дані щодо продуктової лінійки.

Після товарного ассортименту наводиться ще один блок з ключовими можливостями кожного з кондиціонерів у більш детальній формі для підкреслення переваг продукції перед конкурентами. Ця секція передбачена для додаткового переконання клієнтів, котрі ще вагаються та не можуть зробити вибір на користь компанії AlpineAir.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення