Інтернет магазин для компанії Full Kitchen - кейс від веб-студії Fenix Industry
Інтернет магазин для компанії Full Kitchen Інтернет магазин для компанії Full Kitchen
Проект

Інтернет магазин для компанії Full Kitchen

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити повноцінний інтернет магазин для компанії Full Kitchen, яка займається продажем обладнання для закладів громадського харчування. Фірма має досить широкий асортимент з великою кількістю категорій. Тому основна задача полягала в якісній сегментації категорій згідно напрямків використання, та пропонування потенційним покупцям можливості легко і доступно взаємодіяти з доступним асортиментом продукції, швидко підібрати необхідне обладнання та оформлювати заявки на придбання.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проєкту зустрічає користувача сегментованим меню каталогу продукції. Якщо потенційний покупець хоче придбати обладнання для піцерії, він може зробити це обравши відповідний пункт меню, та перейти до пошуку необхідної продукції. Далі по сторінці пропонуються до ознайомлення популярні категорії товарів, після чого також показується перелік найбільш популярних товарів у магазині.

Каталог продукції

Каталог продукції реалізований у більш класичному стилі з фільтрацією, підкатегоріями товарів і сіткою обладнання з короткими характеристиками. Потенційний користувач має змогу швидко вказати необхідні параметри техніки та перейти до оформлення замовлення у лічені хвилини за умови наявності потрібного обладнання у магазині.

Сторінка товару

Сторінка товару дає змогу користувачу наглядно ознайомитись с обладнанням, дізнатись інформацію щодо характеристик виробу, а також переглянути наявні способи доставки/оплати замовлення. Продукцію можна придбати через додавання у кошик для формування заявки на покупку декількох позицій, або у швидкому режимі, додавши тільки телефон до замовлення.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення