Інтернет-магазин для компанії ITEL - кейс від веб-студії Fenix Industry
Інтернет-магазин для компанії ITEL Інтернет-магазин для компанії ITEL
Проект

Інтернет-магазин для компанії ITEL

Види робіт
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
ABOUT PROJECT

Завдання

Нам потрібно було розробити інтернет-магазин для фірми «Ител». Вона спеціалізується на впровадженні комплексних рішень по автоматизації ІТ та бізнес-процесів. Клієнти - представники малого і середнього бізнесу. Замовник захотів розробити такий інтернет-магазин, в якому буде простий і функціональний каталог з товарами. Важливо було дати споживачам можливість самостійно вибирати і купувати обладнання для вирішення наявних бізнес-завдань.

Implementation

Головна сторінка

При вході на сайт користувач відразу бачить каталог з товарами і може тут вибрати потрібний тип обладнання. Додано також слайд-шоу банерів для розміщення акцій, спеціальних пропозицій або послуг. У відвідувачів є можливість просто і швидко пересуватися по онлайн-магазину, що полегшує і прискорює пошук позицій.

Каталог

Принципово важливо було реалізувати просту і логічно зрозумілу структуру, а також спростити пошук обладнання. У клієнта дуже багато позицій на сайті, тому при хаотичному розміщенні товарів у них можна було б легко заплутатися. Наші фахівці зробили зручну фільтрацію устаткування в залежності від його типу. Кореневі категорії супроводжуються підкатегоріями, так що можна переглядати товари без переходу безпосередньо в картку.

Картка з товаром

Товарні сторінки реалізовані з упором на всебічну демонстрацію обладнання. Тут вказуються його характеристики, представлені фото та опис. Справа знаходиться комерційна інформація про оплату, доставку і гарантії. Відвідувач може вивчити умови прямо в картці, не переходячи до іншого розділу.

Оформлення замовлення

Для придбання обладнання користувач клацає по конверсійної кнопці і потрапляє на оформлення замовлення. Перелік інформації для введення мінімальний, так що процес займає до 5 хвилин. Доступно видалення позицій в цьому режимі, зміна кількості.

OVERVIEW
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: