Просування сайтів в г. Киев - розкрутка сайту | Ціна на SEO просування інтернет магазину | Фенікс Індастрі
SEO просування сайтів

Послуга комплексної оптимізації сайту та seo-просування від нашої компанії — це можливість швидко збільшити потік відвідувачів і перетворити їх на постійних клієнтів.

Advantages
Our advantages
Відкритість
Відкритість у роботі
Ми завжди готові надавати інформацію про роботу над вашим проектом, а також регулярно відправляємо зрозумілі звіти. Ми працюємо тільки з відкритим бюджетом і максимально ефективно розподіляємо витрати по сайту.
Індивідуальність
Індивідуальний підхід
Перед початком роботи над проектом ми закріплюємо за ним команду фахівців і особистого менеджера. Він завжди готовий відповісти на всі ваші запитання, а також презентувати результати роботи.
Оперативність
Оперативне виконання
Щоб підвищити ефективність роботи й швидкість виконання завдань, ми створюємо чати в месенджерах. Більшість завдань ми вирішуємо в найстисліші терміни, а дрібні помилки усуваються в той же момент.
Узгодженість
Повна узгодженість
Для максимальної користі та ефективності роботи ми створюємо ретельний план роботи, розвитку проекту незалежно від поставлених завдань. Основний план створюється на термін від 3 місяців.
Cases
Отримайте персональний план просування вашого сайту

Сформуємо персональний план просування вашого сайту і відправимо вам на e-mail безкоштовно. Надішліть посилання на ваш проект і вкажіть коректну поштову адресу.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Cost
Cost of services
Етапи та вартість просування сайту
Щоб повідомити точну вартість роботи, потрібно попередньо розрахувати безліч параметрів. Зокрема, ціна просування сайту в м. Києві залежить від типу сайту, його віку, загальної конкуренції в ніші та інших чинників.
Послуга
Вартість

Супровід сайту на етапі розробки

від 5 000 грн
Дана послуга включає в себе кілька завдань, які виконуються ще на етапі розробки дизайну і до запуску сайту. Суть у тому, щоб комплексно підготуватися до майбутнього SEO-просування сайту й зробити це максимально якісно, враховуючи вимоги пошукових систем. Це дозволить знизити загальні витрати на оптимізацію в майбутньому.

SEO-аудит для просування сайту

від 6 000 грн
Аудит сайту — це роботи, які пов'язані з пошуком усіх технічних помилок на ресурсі, а також перевірка оптимізації структури та контенту. Після цього буде надано список порад і рекомендацій, щоб дизайнери, контент-менеджери та розробники поліпшили роботу сайту.

Розробка UX/UI аудиту сайту

від 7 000 грн

Комплексна внутрішня оптимізація сайту

від 8 000 грн
Щоб відповідати вимогам пошукових систем, а відповідно, частіше показуватися клієнтам, потрібно вигідно виконати оптимізацію сайтів. Це і є завданням комплексної оптимізації сайту. Потрібно розробити ефективне семантичне ядро під тематику сайту і з урахуванням його особливостей прописати всі мета-теги на всіх сторінках, переконатися, що на різних сторінках вони відповідають темі, підключити аналітику від пошукачів, перевірити всі статті та картинки, налаштувати перелінкування...

Щомісячні роботи по просуванню сайту

від 7 500 грн
Послуга щомісячного SEO-просування сайту — це можливість постійно контролювати зростання популярності та показу сайту у видачі. Фахівці займаються тим, що складають докладний план роботи на кілька місяців вперед і поступово його реалізують. Він включає роботу з текстами на сторінках і в блозі, опрацювання мета-даних, аналіз даних з Google Search Console, аналіз зібраного раніше семантичного ядра (а у разі необхідності — його доповнення і розширення), створення комплексної стратегії просування сайту. Залежно від успіхів сайту стратегія буде коригуватися. Для власника сайту щомісяця надають звіт про виконану роботу й про успіхи.

Формування семантичного ядра

від 2 000 грн
Зовнішні посилання — дуже важлива частина просування сайту, тому при ефективній оптимізації сайту потрібно виконати й це. Дана послуга включає в себе створення та виконання стратегії нарощування посилальної маси. Професіонали пишуть прес-релізи, публікують посилання на підібраних майданчиках. Сюди відносяться якісні сайти з хорошими показниками, а також форуми, каталоги й довідники.
Reviews
Терміни SEO-просування сайту
Перед початком роботи фахівці веб-студії «Фенікс Індастрі» проводять комплексний аналіз сайту, конкурентності ніші, враховують інші фактори й можуть вказати терміни роботи над сайтом. Також важливо поставити точні цілі, бажані результати і тільки потім визначати період просування сайту.

Якісна технічна
оптимізація

Внутрішня оптимізація,
розширення семантики

Посилання на сайт
з перевірених джерел

Адаптація функціоналу
під завдання проекту

Start
Profit
Етап 3
7 місяців
Етап 2
2 місяці

Зовнішня оптимізація сайту

Етап 1
1 місяц

Внутрішня оптимізація сайту

Головне завдання — наростити якісну й ефективну кількість посилань для більш натурального зростання вашого сайту у видачі.

Технічна оптимізація та  розкрутка сайту

Цей етап розкрутки сайту в м. Києві полягає в тому, щоб зібрати максимально повне й різноманітне семантичне ядро ключових запитів. Тут потрібно заздалегідь продумати стратегію просування, а потім відповідно до неї писати статті, працювати з контентом, вибирати кращі майданчики...
Це оптимізація сайту з технічного боку, щоб внутрішня робота відповідала тим вимогам, які встановили пошукові системи. На його основі складається контент-план, прописуються всі мета-дані, пишеться контент на посадочні сторінки. Паралельно потрібно працювати з аналітикою, перевіряти видачу й позиції сайту, аналізувати результати просування.
Фахівці студії Fenix шукають усі технічні помилки й розробляють рекомендації з того, як їх усунути. Також у цей момент сайт готується до внутрішнього сео-просування. Також потрібно розробити детальну стратегію просування та зареєструвати сайт у всіх потрібних сервісах, програмах і на інших майданчиках для аналітики.
0
3
6
9
Get in touch
Хочете покращити позиції вашого сайту в термін від 2 місяців?

Грамотна внутрішня і зовнішня оптимізація вашого проекту сприятиме збільшенню продажів або залученню нових клієнтів для вашого бізнесу. Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей вашого проекту.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
FAQ
Відповіді на типові запитання
Що таке просування сайту?

SEO просування сайтів в м. Київ

SEO-просування сайту, пошукова оптимізація чи розкрутка сайту — це комплекс заходів, які виконуються фахівцями для виведення сайту на більш високі позиції в пошуковій системі. В цілому завдання SEO-просування сайту полягає в тому, щоб швидко й з мінімальними витратами підняти сайт у ТОП, на перші позиції за основними ключовими запитами.

Багатьом початківцям власникам сайтів або фахівцям просування здається, що все дуже просто: достатньо вивчити систему роботи майданчика, проаналізувати конкурентів по чек-листу й усунути помилки на своєму сайті. Але на ділі все набагато складніше, тому що в кожній ніші є свої особливості просування, потрібно чітко знати, на що звертати увагу при аналізі конкурентів, і недостатньо просто усунути проблеми на сайті — потрібно зробити це правильно.

Замовити просування сайту можна в компанії Fenix, яка пропонує широкий асортимент послуг за низькою вартістю. Тут працюють досвідчені майстри своєї справи, які в стислі терміни виведуть сайт на кращі позиції. Крім того, у нас найкраща ціна просування сайтів у м. Київ.

Від чого залежить вартість просування сайту в Києві?

Потрібно відразу бути готовими до того, що неможливо буде повідомити вартість просування сайтів до того, поки менеджер не проведе хоча б попередній аналіз сайту й ніші. Є багато сфер у інтернеті, де сайти піднімаються в ТОП, якщо зробити хоча б мінімальні правки й виконати основні вимоги оптимізації. Це пов'язано з тим, що тут дуже невелика конкуренція, а сама сфера досить молода для цієї країни.

Але в більшості випадків у всіх областях, особливо там, де можна заробити, вже є безліч конкурентів. Відповідно, SEO-просування сайту в м. Києві займе набагато більше часу й зажадає більшого бюджету. Як визначається ціна оптимізації?

Після оформлення замовлення на послугу просування фахівці перевіряють основні критерії:

 • термін роботи сайту;
 • основні параметри й характеристики;
 • тематика сайту;
 • кількість і розкрученість конкурентів.

Визначається загальний масштаб роботи, і тільки потім можна вказати приблизний бюджет на просування.

Що входить до розкрутки сайту?

Без пошукового просування й оптимізації сайту неможливо вийти в ТОП видачі, тому послуга оптимізації сайту в Києві й користується таким попитом. Незалежно від того, під Google або Яндекс оптимізується сайт і наскільки він об'ємний, процес просування в цілому залишається однаковим.

SEO-просування складається з таких основних етапів:

 1. Аналіз сайту, тематики й конкурентів. За результатами цього етапу складається основна стратегія просування та список помилок, проблем, які потрібно усунути.
 2. Збір семантики й підбір первинного ядра ключових слів.
 3. Підготовка та формування структури сайту.
 4. Внутрішня оптимізація сайту — прописування мета-даних, контенту на сайт, роботи перелінкування, «хлібних крихт», а також усунення технічних помилок.
 5. Зовнішня оптимізація сайту, до якої входить просування на інших сайтах, підбір посилань і публікації посилань на тематичних ресурсах.

Скільки часу займає просування сайтів?

SEO-просування сайтів — це в цілому не швидкий процес, особливо якщо сайт уже не зовсім новий. Складність у тому, що не можна одномоментно купити безліч посилань або збільшити кількість відвідувачів на сайті, тому що пошукові системи побачать раптове зростання та є ризик потрапити під фільтри. Тому все потрібно робити поступово і повинен бути чітко розроблений план, стратегія оптимізації сайту.

Якщо говорити про більш точний період, то на підготовчий етап (аналіз і перевірки) йде від 2 тижнів до кількох місяців. Перше зростання позицій помітне вже через місяць після активної роботи над майданчиком. Оптимізація контенту, структури й зображень допомагає вивести сайт на першу-другу позицію в пошуковій видачі, а більш ефективна робота над зовнішнім просуванням протягом 6-7 місяців може підняти сайт у ТОП.

Де замовити розкрутку сайтів у Києві?

Щоб отримати послугу ефективного й професійного сео-просування, необхідно звертатися до досвідчених веб-студій. Тільки в цьому випадку можна бути впевненими в тому, що ваш бюджет і витрати йдуть на виконання потрібних і, головне, корисних для сайту завдань. Веб-студія «Фенікс Індастрі» є досвідченою й високопрофесійною компанією, в якій працюють виключно кваліфіковані співробітники з багаторічним стажем.

Ми виконуємо повний комплекс послуг із розкрутки сайтів у м. Києві, до якого входить як внутрішня оптимізація, так і зовнішнє просування. Наші фахівці в найстисліші терміни аналізують сайт, на основі свого досвіду роботи можуть знайти будь-які помилки, проблеми й швидко виведуть ваш сайт у ТОП.

Крім того, ми пропонуємо найвигіднішу й доступну ціну розкрутки сайту, яка визначається після аналізу майданчика. Менеджер зможе надати вам докладні звіти по роботі, щоб ви були впевнені в ефективності розподілу бюджету.


Розробити сайт і чекати від нього прибутку недостатньо. Щоб ресурс приваблював клієнтів і забезпечував продажу, необхідно виконати пошукову оптимізацію. SEO (search engine optimization) являє собою комплекс заходів, спрямованих на зовнішнє і внутрішнє покращення сайту. В результаті виконаних робіт ресурс виходить на високі позиції у видачі, що тягне за собою наплив релевантного трафіку і закономірне зростання прибутку.

Цілком реально просувати сайт своїми силами, але це коштує великих витрат часу і сил. Тим більше пошуковики постійно змінюють свої алгоритми, вимоги до якості проектів, які важливо враховувати. Якщо це не брати до уваги, ви ризикуєте потрапити під санкції і звести всі праці «немає».

Краще звернутися до досвідченій команді Fenix Industry і замовити якісне пошукове просування. Наші фахівці досконально розбираються в SEO і постійно стежать за оновленнями пошукових систем. Це гарантує застосування тільки актуальних способів просування.

Чому важливо розкручувати сайт в пошукових системах?

Коли ви розробили ресурс, додали товари, склали опису, це ще не означає, що на нього будуть заходити. Він просто існує в інтернеті і стоїть на місці. Щоб люди знаходили сайт в пошуковій системі, потрібна якісна оптимізація. Опрацьований ресурс буде показуватися у видачі пошуку у відповідь на введення певної фрази. Наприклад, «купити ноутбук». І щоб сайт з великою ймовірністю потрапив на високі позиції, потрібно враховувати при просуванні нішу бізнесу, конкурентів, потреби ЦА, попит на товар і багато інших моментів.

Є свої відмінності також у розкрутки по конкретному регіону і всій країні. Це теж береться до уваги. Точно так грає роль цінність вашої пропозиції для потенційних покупців. Кожен нюанс обов'язково враховується сео-оптимізатором при роботі над проектом і складанням стратегії його розкрутки.

Етапи просування

Спершу необхідно поговорити з власником сайту: з'ясувати його очікування від розкрутки, цілі, які стоять перед бізнесом. З цією інформацією можна приступати безпосередньо до просування по таким етапам:

 1. Аудит. Виконуємо ретельну перевірку ресурсу, що дозволяє виявити слабкі місця проекту, здатні перешкодити просуванню.
 2. Оцінка юзабіліті. Перевіряємо зручність сайту для користувача: як швидко завантажуються сторінки, легко орієнтуватися в структурі і т. д.
 3. Збір семантичного ядра. Формуємо список запитів, по яких користувачі будуть знаходити сайт. Отримані фрази розподіляємо по сторінках, де потім опублікуємо оптимізовані ключами тексти.
 4. Зовнішня і внутрішня оптимізація. Опрацьовуємо всі фактори, що впливають на результати розкрутки, а також займаємося залученням трафіку за рахунок розміщення вхідних посилань на сторонніх ресурсах.

Грамотна SEO-розкрутка дозволяє вийти на високі позиції у видачі і тим самим збільшити показники конверсії.

Вартість послуг

Ми формуємо обґрунтовані і доступні ціни на пошукове просування. Вартість формується з різних факторів, таких як стан сайту на момент початку робіт, регіон розкрутки, конкуренція, вік проекту і т. д. З цієї причини розраховуємо підсумкові витрати індивідуально для кожного клієнта.

У вартість входить весь комплекс робіт, спрямованих на поліпшення сайту і залучення трафіку. Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо цін або виконуваних завдань, наберіть наш номер і проконсультуйтеся у менеджера.

Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: