Корпоративний сайт для компанії LunaPack - кейс від веб-студії Fenix Industry
Корпоративний сайт для компанії LunaPack Корпоративний сайт для компанії LunaPack
Проект

Корпоративний сайт для компанії LunaPack

Види робіт
Дизайн, створення корпоративного сайту, просування
ABOUT PROJECT
Завдання проекту

Створити корпоративний сайт для LunaPack — компанії, яка виробляє картонну упаковку. Завдання полягало в тому, щоб ефектно представити види продукції, реалізувати інформаційну архітектуру ресурсу для збільшення кількості заявок від потенційних клієнтів.

Implementation
Головна сторінка

Її реалізували так, щоб у відвідувача вже з перших секунд склалося уявлення про продукцію, що виготовляється, специфіку роботи компанії. Необхідно було також коротко показати процес виробництва картонної упаковки. У такий спосіб вдалося за мінімальний час надати відвідувачу потрібну інформацію, яка вплине на його рішення співпрацювати з компанією.

Каталог

У цьому розділі треба було дати більш детальну інформацію про продукцію компанії LunaPack. Це було реалізовано за допомогою функціонального каталогу. Кожен окремий вид продукту поданий в інформативних картках. Тут вказані відомості про сфери застосування упаковки, способи та технології її виробництва. Додали також блок для відправки заявки.

Відомості про технології

Кожен продукт виготовлений з використанням різноманітних технологій, про які середньостатистичні користувачі не знають. Щоб пояснити ці моменти, були написані й додані тексти з докладним описом процесу виробництва упаковки. Матеріал подано структуровано і зрозуміло для всіх категорій відвідувачів.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: