Створення сайту візитки у Києві - замовити у веб студії Фенікс Індастрі

Створення сайту візитки

Створення віртуальної візитки у вигляді сучасного та ефективного веб-сайту стає невід'ємною частиною стратегії ведення справ у епоху цифрових технологій. Сайт-візитка перестав бути просто онлайн-простором з інформацією про компанію – він є візуальним та інформаційним мостом між вашим бізнесом та потенційними клієнтами.

Кращий дизайн 2023
TOP-2 Seo та Web студія
CASES
Корпоративний сайт заводу Fanatic
Завдання:

Створення динамічного корпоративного сайту для компанії FANATIC з акцентом на масштаб підприємства. FANATIC — великий завод з виробництва крафтового пива в Україні з сучасним обладнанням, а також інноваційним підходом до пивоваріння.

Дивитися кейс
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
Завдання:

Розробка корпоративного сайту для заправних станцій мережі BVS. Проект відрізняється ексклюзивними опціями, такими як система бонусів, ціни на паливо в реальному часі, особисті кабінети користувачів.

Дивитися кейс
Дизайн, створення, просування
Корпоративний сайт заводу Fanatic
Створення сайту
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
1  / 2
Попередній кейс
Наступний кейс
WEBSITE
Business Card

Створення сайту візитки 

Щоб бізнес розвивався, просто необхідно представити його в Інтернеті. Найбільш вдало зробити це можна з сайтом-візиткою. Він може містити різне число сторінок, але головне, що на такий онлайн майданчику розміщуються дані про підприємство, співробітників, продукції та послугах. Наповнення залежить від того, в якій сфері працює організація

Сайт візитка – це не просто веб-сторінка, а потужний інструмент для встановлення контакту з вашою цільовою аудиторією. Його основні характеристики включають унікальний дизайн, подання ключової інформації і ясне визначення цілей. Він необхідний тим, хто хоче представити свої товари та послуги у максимально вигідному світлі. Розробка сайту візитки має виконуватися лише професіоналами. У такому разі майданчик вирішуватиме основні завдання – робити з відвідувача клієнта.

Для чого створювати сайт візитку

Візитка - це, по суті, маленький сайт з даними, що дозволяють отримати уявлення про роботу компанії. На такому сайті передбачені такі розділи:

 • Створення позитивного першого враження. Сайт візитка є вашою особою в онлайн-світі. Унікальний та професійний дизайн створює позитивне враження, що є першим кроком до привернення уваги потенційних клієнтів.
 • Підвищення довіри до бренду. Присутність у мережі та професійний зовнішній вигляд сайту візитки сприяють зміцненню довіри до вашого бренду. Клієнти схильні звертатися до тих, хто професійно представлений онлайн-просторі.
 • Залучення нових клієнтів. Інтернет – це величезне джерело потенційних клієнтів. Сайт візитка дозволяє залучати нових клієнтів, надаючи їм необхідну інформацію та зручні засоби зв'язку.

Можливості візитки не обмежуються наданням відомостей. За допомогою такого сайту можна проводити маркетингові компанії, продавати баннерну рекламу. За нормальної відвідуваності забезпечений непоганий дохід.

Корпоративний інтернет-ресурс потребує серйозних фінансових інвестицій. Ціна сайту-візитки набагато нижча. Саме тому візитки мають попит серед підприємств малого бізнесу, які тільки починають працювати. Надалі з візитки можна створити повноцінний корпоративний веб-сайт, додавши додаткові функції. До основних функцій візитки можна віднести підвищення довіри, демонстрацію робіт, знайомство з продукцією та послугами.

Кому потрібний сайт-візитка?

Це передусім питання, як ефективно надати інформацію потенційним клієнтам. На офіційному сайті компанії люди шукають базові дані: режим роботи, список послуг, ціни. Але давайте будемо чесними — у сучасному світі інтернет-реклама демонструє свою ефективність, перевершуючи різні офлайн-канали, такі як телебачення та радіо, як за результативністю, так і за вартістю. Пропустити цей потужний інструмент без сайту означає упустити можливості.

А якщо ваш бізнес знаходиться в ніші з низькою конкуренцією або в невеликому місті, то чому б не скористатися з усіх переваг? Уявіть, скільки потенційних клієнтів ви втрачаєте, не маючи свого онлайн-простору. Так, може здатися, що все і так добре, і люди звертаються за вашими товарами чи послугами. Але за допомогою сайту потік клієнтів може бути ще більшим!

Формування довіри

Гарне оформлення, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, докладно представлені відомості про організації – все це характерно для візиток. Перейшовши на такий сайт, людина відразу відчуває, що в нього вклали велику суму. З цього він робить висновок, що компанія дорожить позитивною репутацією, домоглася успіху у своїй сфері діяльності.

Грамотно розроблена візитка перетворює звичайного відвідувача клієнта, спонукає людину до замовлення товарів і послуг. Для цього на сайті може бути розташована форма зворотного зв'язку, кнопка для замовлення дзвінка.

Демонстрація робіт

Відвідуючи сайт-візитку, потенційний клієнт отримує інформацію, спонукають замовити товари або послуги. Наприклад, на такому сайті публікують портфоліо з виконаними роботами. Крім того, на сайтах-візитках розміщуються прайс-листи, вивчаючи які люди зразу отримують відповідь на питання щодо розцінок.

Для максимально вигідного представлення продукції та послуг можна використовувати анімаційні та інші ефекти. Потенційному клієнтові буде приємно відвідувати сайт з красивим дизайном і унікальними flash-технологіями. Це підвищує шанс того, що людина звернеться в вашу організацію.

Знайомство з послугами

Візитка дозволяє клієнту детально ознайомитися з продукцією і послугами. В онлайн магазинах публікується тільки коротка інформація про товари. На сайті-візитці можливо викласти презентації, дослідницькі відомості про продукцію, думки експертів.

Подібний сайт оптимальний для підприємств і людей, які надають послуги, наприклад:

 • юристів;
 • медиків;
 • бізнес-консультантів;
 • художників;
 • інших спеціальностей.

Головні переваги створення сайту візитки

До плюсів подібного інтернет-сайту відносять наступне:

 • Доступну вартість. Ціна розробки візитки менше, ніж вартість створення інших веб-ресурсів. Це підходящий варіант для інвестицій, адже візитка сама по собі є маркетинговим інструментом, і можна виділити кошти на те, щоб оптимізувати бізнес, просунути його в своїй сфері.
 • Швидка розробка. Візитка містить до 10 сторінок і не має велику кількість функцій. Отже, її створення займає небагато часу. Це забезпечує легкий і швидкий вхід на ринок для заяви про себе.
 • Інформативність. Візитка не містить зайвої інформації, відрізняється змістовністю і лаконічністю. Клієнт отримує саме ті відомості, які компанія хоче до нього донести. Це дозволяє організації сформувати свій образ, вплинути на ставлення покупців.
 • Можливість самостійно керувати сайтом. Для системи управління візиткою характерні простота і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ви можете самі додавати необхідні відомості на сайт, оновлювати інформацію та графічну складову.

Замовити сайт візитку можна в компанії Fenix Industry. Організація спеціалізується на розробці візиток як для юридичних осіб, так і приватних підприємців.

Розробка сайту візитки в Києві – Fenix Industry

Співпраця з веб-студією Fenix Industry – оптимальний варіант для тих, кому потрібно розробити сайт-візитку. Наші переваги:

 • Індивідуальний підхід. Доручивши створення візитки співробітникам Fenix Industry, ви отримаєте той результат, який потрібен.
 • Виконання роботи співробітниками компанії, яка 14 років займається створенням візиток. Досвід дозволяє реалізовувати сайти-візитки будь-якої складності.
 • Велику кількість реалізованих проектів, число яких перевищує тисячу. Велике портфоліо підтверджує серйозний досвід компанії в розробці візиток, гарантує замовнику відмінний результат.

Сайт візитка – це необхідний елемент успішної бізнес-стратегії в еру цифрових технологій. Використовуйте його потенціал для привернення уваги, встановлення контактів та розширення вашого бізнесу в онлайн-просторі. Якщо ви хочете представити власну компанію в Інтернеті та донести до клієнтів необхідну інформацію про товари та послуги, ми допоможемо вам зробити це максимально якісно та швидко. Сайт-візитка – це не розкіш, а потреба – обов'язковий інструмент для просування бізнесу.

GET IN TOUCH
Необхідно розробити
сайт візитку?
Якщо вам необхідно створити сайт візитку з ексклюзивним функціоналом - напишіть нам і ми розробимо для вас унікальне рішення, яке дозволить вам стати лідером у вашій ніші бізнесу.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
TECHNOLOGIES
Создание сайта по рекомендациям google
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка
Створення сайту візитки розробка