Корпоративний сайт для компанії DTMI. Проектування та виготовлення модульних об’єктів з електротехнічним обладнанням - кейс від веб-студії Fenix Industry
Корпоративний сайт для компанії DTMI. Проектування та виготовлення модульних об’єктів з електротехнічним обладнанням Корпоративний сайт для компанії DTMI. Проектування та виготовлення модульних об’єктів з електротехнічним обладнанням
Проект

Корпоративний сайт для компанії DTMI. Проектування та виготовлення модульних об’єктів з електротехнічним обладнанням

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити корпоративний сайт для компанії DTMI, яка пропонує послуги проектування та виготовлення модульних об’єктів з електротехнічним обладнанням для підприємств у сферах металургійної, гірничої та енергетичної галузей. Основним завданням при розробці проєкту була необхідність у презентації типових проектів та процесів ії виготовлення, а також покриття інформаційного запиту від цільової аудиторії з підтвердженням компанії як надійного підрядника.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка сайту пропонує користувачам ознайомитися з діяльністю компанії, виконаними проєктами, процесом розробки, а також отримати усю необхідну інформацію про компанію загалом.

Проєкти

Для технологічних компаній важливо презентувати проєкти та послуги, які пропонуються до уваги потенційних клієнтів, котрі в свою чергу можуть бути застосовані відповідно до потреб того чи іншого підприємства.

На сторінці типового проєкту передбачений окремий блок з демонстрацією ключових особливостей виробу. Це дозволяє потенційним клієнтам отримати повну уяву про можливості та переваги кожного виробу задля оцінки того, наскільки проєкт відповідає потребам та запитам підприємства, для якого підбирається відповідне рішення.

DTMI працює не тільки в Україні, а і за її межами. Для наочної презентації розповсюдженості діяльності компанії була створена інтерактивна карта, на якій підкреслюються регіони, куди може бути доставлена готова продукція від виробника.

Новини компанії

За інформаційний супровід компанії на сайті відповідає блок новин, де розміщуються різноманітні публікації про вирішення питань клієнтів, процеси виробництва, огляди реалізованих проєктів, тощо. Потенційні замовники продукції компанії мають можливість ознайомитися з тим як DTMI підходить до роботи, якими проєктами займається на поточний час і т.д.

На сторінці послуг окрім презентації типових проєктів та супровідної інформації було реалізовано інтерактивний слайдер з етапами роботи компанії. Через наявність об’ємної кількості інформації та зображень, було прийняте рішення розробити унікальне рішення у якому весь контент можна переглянути в рамках “одного екрану”. Це дозволяє підвищити зацікавленість відвідувачів, та спростити взаємодію з сайтом в цілому.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення