Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін" - кейс від веб-студії Fenix Industry
Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін" Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін"
Проект

Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін"

Види робіт
Дизайн, створення інтернет-магазину, просування
ABOUT PROJECT

Завдання

Наша команда взялася за розробку онлайн-магазину для компанії «Фабрика чесних цін». Напрямок діяльності - продаж одягу і товарів для будинку. Мета проекту полягала в тому, щоб дати покупцям можливість зручно вибирати продукцію і без проблем оформляти замовлення.

Implementation

Головна сторінка

На стартовій сторінці ми розмістили список категорій, які зручно розкривають доступні для покупки товарні позиції. За рахунок цього відвідувачеві простіше шукати потрібну, підбирати продукцію, що позитивно відбивається на конверсії.

Каталог

Тут ми теж зробили акцент на зручності перегляду товарів, щоб не було необхідності переходити безпосередньо в картку. Доступний вибір параметрів в фільтрі для ще більш швидкого пошуку.

Товарні картки

Основний упор зробили на фото, що у випадку з одягом особливо важливо. Користувач може переглянути різні кольори, вибрати розмір. В цілому картка товару реалізована функціонально, що сприятливо впливає на продажі й підвищує показники конверсії проекту. Замовлення товару можливий через кнопку додавання в корзину і покупки в 1 клік.

Програма лояльності

Згідно з умовами, покупець отримує знижку в 10% на всі наступні покупки на сайте.Ми реалізували модуль, який відстежує суму замовлень кожного авторизованого покупця. Інформація доступна в особистому кабінеті.

OVERVIEW

Короткий огляд

Готовий сайт відповідає очікуванням клієнта і влаштовує користувачів, про що говорять хороші конверсії. Магазин зручно відвідувати і з деськтопной, і з мобільної версії.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Отправляя заявку вы соглашаетесь с политикой обработки персональных данных.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: