Інтернет-магазин для компанії “Vismu” - кейс від веб-студії Fenix Industry
Інтернет-магазин для компанії “Vismu” Інтернет-магазин для компанії “Vismu”
Проект

Інтернет-магазин для компанії “Vismu”

ABOUT PROJECT
Завдання

Створити онлайн-магазин для компанії «Vismu», яка реалізує посуд та товари для дому. Головна мета – реалізувати можливість зручних покупок онлайн. Для постійних клієнтів передбачено особистий кабінет. У ньому покупці можуть слідкувати за своїми замовленнями, перевіряти зміни вартості продукції та кількість бонусних балів, а також отримувати інформацію про знижкові пропозиції.

Implementation
Головна сторінка проекту

На головній сторінці можна дізнатися про актуальні акційні пропозиції, переглянути найпопулярніші категорії продукції. Навігація каталогу фіксована, що дає можливість швидко зорієнтуватися і перейти до перегляду категорії товарів, що цікавить.

Картка товару

Картка товару дозволяє отримати докладні відомості про конкретний виріб. В ній є фотографії, інформація про варіанти доставки та оплати. Якщо покупець пройшов авторизацію, він може переглянути оптові пропозиції з розцінками, що залежать від кількості продукції, що купується. Це дозволяє збільшити конверсію та скорочує час, який потрібно витратити на підбір товару.

Система кешбеку

Одна з основних цілей проекту – створення системи бонусів у форматі кешбеку. Передбачена можливість настроювання бонусної системи як на конкретний виріб, так і на цілу групу товарів – все залежить від переваг власника онлайн-магазину. При оформленні замовлень кожен покупець може використовувати кешбек для внесення плати за нові покупки.

Система знижок

Крім кешбеку, для замовників інтернет-магазину Vismu була створена система індивідуальних знижкових пропозицій, що залежать від обсягу покупок. Модуль знижок забезпечує додаткове стимулювання продажів, збільшення лояльності до постійних клієнтів інтернет-магазину. Завдяки CMS Fenix ​​Engine, за допомогою якої створювався онлайн-магазин Vismu, передбачена можливість гнучкого налаштування системи знижок під переваги покупця.

Відстеження динаміки цін

Клієнти інтернет-магазину Vismu мають можливість швидкого та зручного відстеження динаміки цін на потрібні їм вироби. Для цього необхідно пройти реєстрацію на сайті. Натискаючи на «Слідкувати за ціною», покупець додаватиме товари в особливий список. Для товарів, що входять до цього переліку, зміни цін будуть показуватися в спеціальному підрозділі особистого кабінету. Якщо потрібно, можна настроїти повідомлення на електронну пошту. Оповіщення надсилатимуться при зниженні ціни на вказаний замовником відсоток. Модуль забезпечує утримання бази клієнтів у активному стані, підтримка підвищеної конверсії на тривалій дистанції.

Оптові покупці VIZMU

Для тих, хто замовляє товари оптом, створено модуль, що дозволяє відстежувати борги за накладними. Оптові покупці онлайн-магазину можуть робити замовлення у різний спосіб. Можна як вносити стовідсоткову передоплату, і розраховуватися протягом конкретного терміну після доставки товарів. В результаті, користуючись функціоналом акаунту на сайті онлайн-магазину Vismu, оптовик може швидко отримувати інформацію про загальний борг або за конкретним замовленням. Крім того, замовники мають доступ до всього переліку документів, за якими є прострочені платежі, та просто історії всіх накладних.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення