Корпоративний сайт для фонду Worldwide Humanitarian Foundation - кейс від веб-студії Fenix Industry
Корпоративний сайт для фонду Worldwide Humanitarian Foundation Корпоративний сайт для фонду Worldwide Humanitarian Foundation
Проект

Корпоративний сайт для фонду Worldwide Humanitarian Foundation

ABOUT PROJECT
Завдання

Головним завданням проекту була розробка сайту, який допоможе привернути увагу до діяльності фонду Worldwide Humanitarian Foundation із можливістю залучення благодійних внесків для проектів фонду.

Implementation
Головна сторінка проєкту 

Головна сторінка проєкту зустрічає користувача вичерпною інформацією про діяльність фонду з коротким переліком напрямків у яких працює фонд. Відвідувач має можливість переглянути відео про WHF, ознайомитись з результатами роботи організації, а також зробити благодійний внесок, або подати заявку, щоб доєднатися до команди.

З урахуванням наданого замовником корпоративного стилю компанії були розроблені фото-галереї, за допомогою яких на сайті розміщуються фотоматеріали зі знаковими моментами у діяльності фонду.

Проект TRAIN & DONATE

Для залучення благодійних внесків на гуманітарні цілі фонду використаний підхід, при якому відвідувач за надані кошти отримує певну цінність для себе. Такий підхід більш активно стимулює залучення донатів, а також нагадує користувачам, що здоровий спосіб життя є запорукою успіху. У даному випадку пропонується перелік онлайн-уроків з тренувань по різноманітним напрямкам в залежності від підготовленості людини, яка бажає придбати програму. Відповідно купуючи доступ до онлайн-тренувань, відвідувачі роблять не тільки добру справу, а й отримують корисний контент для себе.

Сторінка онлайн тренування надає вичерпну інформацію щодо тривалості та кількості вправ до виконання, необхідного рівня підготовки, а також рекомендацій щодо виконання програми. Також показується інформація про тренера, його досягнення і мінімальної вартості доступу до занять.

Тренувальні програми, котрі кожен бажаючий має можливість отримати за донат, створюються виключно сертифікованими та практикуючими тренерами. Кожен фахівець має достатньо високий досвід у своїй дисципліні. Відповідну інформацію щодо цього наведено на сторінці з переліком доступних тренувань.

Модальне вікно донату розроблене з урахуванням мінімальної вартості онлайн тренування, яку можна сплатити для отримання доступу до відео. Також врахована можливість обрати один з варіантів платежу, який перевищує рекомендовану ціну, або задонатити іншу суму коштів на гуманітарну допомогу. Додатково передбачена можливість придбання тренування для іншого користувача. У такому випадку достатньо обрати сумму донату, заповнити форму і вказати e-mail користувача, якому буде надано доступ до медіа.

Окрім проєктів, які організовує WHF для залучення благодійних внесків, також передбачений спеціальний блок на сайті, який доцільно розташовується на різноманітних сторінках з метою залучення донатів від людей, які просто бажають зробити добру справу. Додатково відвідувачі, які відчувають у собі дух волонтерства, мають можливість подати заявку до фонду, щоб доєднатися до команди міжнародного гуманітарного фонду.

Donations

Сторінка збору благодійних внесків пропонує користувачам декілька способів переказу коштів на допомогу. На этапі дизайну було передбачено безліч варіантів для донатів, але додавання іх на сайт відбувається поступово, у ході процесу реєстрації взаємовідносин між фондом і різноманітними платформами для переказу коштів.

Проект "Support Snak"

Онлайн тренування не єдиний проєкт фонду для стимулювання благодійної діяльності. WHF також працює над розповсюдженням протеїнового батончику під лозунгом “Support Snak”, та запускають інші проєкти націлені на допомогу людям

Сторінка “Support Snak” пропонує користувачам вичерпну інформацію про поживну продукцію, призначену як для спортсменів, так і для прибічників здорового способу життя. Відвідувач має можливість дізнатись про варіативність продукції, склад, точки продажу та іншу інформацію щодо проєкту.

Media center

Для міжнародного гуманітарного фонду важливо висвітлювати свою діяльність за допомогою медіа. Задля цього був розроблений модуль, який дозволяє розміщувати результати проведеної роботи WHF у вигляді новин та відеоматеріалів. Відповідно відвідувачі сайту мають можливість дізнатись усю необхідну інформацію щодо організації.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення