SEO-супровід на етапі розробки сайту ✔️ Розкрутка сайту в Києві ✔️ SEO-супровід сайту за вигідною ціною

SEO-супровід сайту на етапі розробки

SEO-супровід на стадії створення веб-сайту є комплексом заходів по оптимізації ресурсу. Після їх виконання проект буде готовим до просування в пошукових мережах.

Вартість:
від 15000 грн
Термін:
від 30 днів
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Problem
Чому варто виконати SEO-супровід?

99 з 100 сайтів, які планується просувати в пошуку, відразу починають перероблятися. Все тому, що до початку робіт по SEO необхідно підігнати ресурс під безліч вимог:

 • Сформувати правильну структуру, яка буде відповідати пошуковому попиту (при цьому з великою ймовірністю доведеться міняти урли сторінок, налаштовувати редіректи, прибирати проблеми з індексацією і релевантність, якщо проект вже знаходиться в пошуковій системі);
 • Створити нові розділи і доопрацювати функціонал;
 • Виконати SEO-аудит, написати технічне завдання по оптимізації і реалізувати його;
 • Виконати внутрішню оптимізацію.

Такі завдання тягнуть за собою додаткові витрати часу і грошей.

Разом з тим не можна звинувачувати веб-розробника в невідповідність сайту вимогам SEO. Власник ресурсу повинен сам подбати про перспективи розвитку свого проекту. Ще до розробки краще відразу проконсультуватися з SEO-спеціалістом і подумати над тим, як саме доведеться залучати трафік на сайт. Якщо пріоритетним інструментом буде розкрутка в пошуку, потрібно обов'язково підвести ресурс під відповідні вимоги.

why
Що дає SEO-супровід?

Головне завдання цих робіт - отримати після розробки повністю готовий до просування продукт. Тобто не буде потрібно вносити будь-які серйозні зміни і витрачати на це ресурси.

Впровадження супроводу на етапі розробки економить 2-3 місяці часу і в середньому 50 000 гривень, не виконуючи стандартних робіт по seo-аудиту, повної внутрішньої оптимізації і т. Д.

На цьому етапі збирається і формується семантичне ядро, яке дає можливість підготувати ресурс під певний пошуковий попит, а не загальні фрази. Далі увага приділяється структурі сайту, зручною і практичною для SEO. У майбутньому не доведеться вносити глобальні зміни, що також прискорює наповнення і запуск проекту.

Наступні роботи в рамках SEO-супроводу стосуються підготовки вимог по функціоналу сайту, технічної оптимізації.

На фінальному етапі ресурс повністю перевіряється, і можна приступати безпосередньо до внутрішньої оптимізації.

what for
Який сенс в SEO-супроводі, якщо внутрішня оптимізація все одно потрібна?

У нашій компанії практикується такий підхід: ми знижуємо ціну на внутрішню оптимізацію на ту суму, в яку обійшлося SEO-супровід.

Наприклад:

 • внутрішня оптимізація коштує 20 тис. гривень;
 • ціна SEO-супроводу - 10 тис.

Вартість внутрішньої оптимізації на момент готовності сайту і після робіт по супроводу складе 10 000. В результаті підсумкова ціна послуг агентства не змінюється, але клієнт отримує значну економію часу на запуск проекту, а також коштів на доопрацювання.

not necessary
В яких випадках послуга недоцільна?

SEO-супровід безглузде, якщо:

 • немає пошукового попиту;
 • сайт односторінковий;
 • ви зі 100% упевненістю не будете розкручувати сайт в пошуковій системі.
STAGES
Як виконується супровід?
 1. Аналізуємо конкурентне середовище з топа пошукової видачі, знаходимо точки зростання проекту.
 2. Консультуємо веб-розробника на стадії створення прототипу і розробки дизайну.
 3. Виконуємо семантичний аналіз.
 4. Формулюємо рекомендації щодо структури каталогу.
 5. Консультуємо розробників по функціоналу, який буде оптимальним для пошукового розкручування.
 6. Виконуємо підсумкову перевірку сайту на відповідність вимогам SEO.
 7. Готуємо системні файли robots.txt, sitemap.xml.
 8. Контролюємо запуск проекту на основному домені.
transfer
Чи включає переїзд або перенесення сайту SEO-супровід?

Це два різних поняття.

Перенесення і переїзд виконуються тоді, коли є старий робочий ресурс і створюється новий.

Перенесення є дублювання інформації зі старого ресурсу на новий. Мається на увазі перенесення товарних позицій, текстів, мета-тегів і заголовків, статей з блогу і т. Д. Такий процес логічно вважати частиною розробки сайту з поточним підрядником. Набагато легше, дешевше і швидше виконувати завдання на зразок перенесення товарів автоматично, а не вручну.

Переїзд потрібно в тому випадку, якщо є хороші позиції і відвідувачі з пошуку. Завдання полягатиме в збереженні показників при зміні движка і структури сайту.

Завдання оптимізаторів полягає в тому, щоб «від і до» проаналізувати новий і старий ресурси, сформувати ТЗ для веб-розробника. Після того, як всі рекомендації будуть впроваджені, можна виконувати переїзд. Його доцільність варто визначати окремо разом з веб-розробником.

no need
Що робити, якщо не планується відразу розкручувати сайт?

Навіть якщо ви збираєтеся зайнятися просуванням потім, сео-супровід краще зробити якомога раніше.

Суть послуги не в підготовці ресурсу до розкручування. Це виконується на стадії внутрішньої оптимізації, від якої можете відмовитися, якщо не будете займатися просуванням.

SEO-супровід дає можливість розробити сайт, який зможе правильно індексуватися в пошуку і не вимагає внесення доробок. Такий проект можна практично відразу після готовності відкрити для сканування, а до розкручування приступити тільки при необхідності. Зате коли ви займетеся просуванням, не потрібно буде вносити зміни і додатково витрачатися.