Рекламний сайт для житлового комплексу Forest Hill - кейс від веб-студії Fenix Industry
Рекламний сайт для житлового комплексу Forest Hill Рекламний сайт для житлового комплексу Forest Hill
Проект

Рекламний сайт для житлового комплексу Forest Hill

ABOUT PROJECT
Завдання

Метою цього проекту було створення рекламного сайту для будівельної компанії житлового комплексу Forest Hill. Основним завданням було надати потенційним покупцям житла якнайбільше інформації. Це включало представлення варіантів квартир, ходу будівництва, характеристик житла, можливість зв'язатися з відділом продажів і терміни здачі об'єкта.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка сайту оформлена привітно та має простий інтерфейс. Блок є високоякісною візуалізацією зовнішнього вигляду житлового комплексу. Потенційні клієнти можуть моментально перейти безпосередньо до розділу сайту, що їх цікавить, або продовжити прокручування сторінки вниз.

Тип житла

Розділ тип житла знайомить потенційних покупців з варіантами планування таунхаусів та квартир у житловому комплексі. За бажанням можна відразу ж зв'язатися з відділом продажів, щоб призначити перегляд, уточнити деталі покупки і т.д.

Генеральний план

Розділ сайту, що містить генеральний план, дає потенційним покупцям чітке уявлення про те, як виглядатиме запланований житловий комплекс. Також тут можна ознайомитися з розташуванням комплексу, навколишньою інфраструктурою, загальними характеристиками будівель з точки зору кількості квартир/таунхаусів, технологій будівництва та обладнання, що використовується для інженерних мереж.

Відділ продажів

Відвідувачам пропонується заповнити форму зворотнього зв'язку, щоб дати рекомендації щодо купівлі житла у Forest Hill, ознайомившись із характеристиками житлового комплексу.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення