Розробка корпоративного сайту для фармацевтичної компанії "Venta LTD". - кейс від веб-студії Fenix Industry
Розробка корпоративного сайту для фармацевтичної компанії "Venta LTD". Розробка корпоративного сайту для фармацевтичної компанії "Venta LTD".
Проект

Розробка корпоративного сайту для фармацевтичної компанії "Venta LTD".

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити корпоративний сайт для фармацевтичної компанії "Venta LTD". При реалізації проекту, основна задача була в наданні максимальної інформації про компанію як поточним, так і потенційним клієнтам

Implementation
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Потрапляючи на головну сторінку, користувач отримує максимум інформації про компанію, а також використовує зручну навігацію у внутрішні розділи сайту

КАРТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Карта постачальників фармацевтичної продукції, реалізована для компанії, відображає охоплення роботи компанії Venta LTD в світі

НОВИНИ

В даному розділі реалізований функціонал публікації статей, акцій, новин і тд. З огляду на активний розвиток компанії Venta LTD, її представникам завжди є чим поділитися з новими і постійними клієнтами.

УМОВИ СПІВПРАЦІ ДЛЯ КЛІЄНТІВ КОМПАНІЇ

Для нових клієнтів передбачені спеціальні програми співпраці, для яких потрібна була розробка спеціальних посадкових сторінок. Такі розділи покликані максимально можливо покрити інформаційний запит від потенційних партнерів Venta LTD.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Реалізований проект вирішує основні бізнес- завдання, поставлені клієнтом і коректно відображається на будь-яких типах пристроїв.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення