Художня онлайн-галерея (Лос-Анджелес) - кейс від веб-студії Fenix Industry
Художня онлайн-галерея (Лос-Анджелес) Художня онлайн-галерея (Лос-Анджелес)
Проект

Художня онлайн-галерея (Лос-Анджелес)

ABOUT PROJECT
Завдання

Основне завдання розробити для замовника з Лос-Анджелеса онлайн-галерею, де художники могли б продавати авторські твори мистецтва та організовувати виставки. Люди, які відвідують сайт, повинні мати можливість побачити, які картини є, придбати сподобалися і дізнатися більше про художників галереї.

Implementation
Головна сторінка

На основній сторінці унікальної онлайн-галереї відвідувачі легко знайдуть список кращих робіт, виставлених в даний час. Завдяки цій опції вони зможуть більше про кожен авторський твір. Якщо вони особливо зацікавляться будь-якою із робіт, то завжди зможуть відвідати відповідну сторінку для отримання додаткової інформації. Для переміщення між сторінками сайту запропоновано використати інтуїтивно зрозумілу навігацію.

Популярні роботи

Розділ «Популярні роботи» на головній сторінці проекту дає потенційним покупцям можливість швидко поринути у світ тенденцій сучасного мистецтва та вивчити нові напрямки від різних художників. Крім картин, до уваги відвідувача пропонуються актуальні виставки, що відбуваються в даний момент, а також добірка популярних художників.

Організація онлайн виставки

Власник галереї може організовувати виставки на сайті у будь-який час. Кожна виставка формується із набору картин одного або кількох авторів. Він може встановити дату проведення, тему та формат заходу. Цей інструмент є одночасно маркетинговим та розважальним для потенційних покупців картин.

Checkout

Користувач може в будь-який час змінити кількість картин або видалити елементи зі свого замовлення. Придбання арт-товару детально опрацьовано з урахуванням географії потенційних замовників проекту. Для підтвердження покупки користувачеві потрібна лише мінімальна кількість даних.

Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення