Розробка сайту-портфоліо для студії дизайну інтер'єрів "Spitskaya" - кейс від веб-студії Fenix Industry
Розробка сайту-портфоліо для студії дизайну інтер'єрів "Spitskaya" Розробка сайту-портфоліо для студії дизайну інтер'єрів "Spitskaya"
Проект

Розробка сайту-портфоліо для студії дизайну інтер'єрів "Spitskaya"

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробка сайту-портфоліо для студії дизайну інтер'єрів "Spitskaya". Основне завдання - реалізація мінімалістичного і сучасного дизайну з максимальним фокусом на виконані роботи, послуги, які надає компанія.

Implementation
ГОЛОВНА СТОРІНКА

На головній сторінці інформація відображені таким чином, щоб потенційні клієнти отримали максимум інформації та прийняли рішення про замовлення послуг дизайну інтер'єрів.

ПОРТФОЛІО

Портфоліо подано зі зручною навігацією по типам об'єктів. Відвідали сайту можу ознайомитися з роботами по напрямку, яке їх цікавить.

O СТУДІЇ

У Блоці про студію представлена ​​інформація про компанію та її нагороди.

ПОСЛУГИ

Кожна послуга студії реалізована в односторінковому форматі, представляючи потенційному клієнту повноцінний обсяг інформації по кожному напрямку. Даний підхід дозволяє скоротити навігацію до мінімуму і прискорює процес подачі заявки на консультацію або замовлення дизайн-проекту.

ПУБЛІКАЦІЇ

На сайті реалізований блок публікацій, в якому розміщуються статті по найбільш популярним запитам цільової аудиторії. Даний розділ дозволяє дизайн-студії показати експертність в своїй області, а потенційним клієнтам отримувати необхідну інформацію в достатньому обсязі.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Реалізований проект вирішує основні бізнес- завдання, поставлені клієнтом і коректно відображається на будь-яких типах пристроїв.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення