Створення інтернет-аптеки Здравица - кейс від веб-студії Fenix Industry
Створення інтернет-аптеки Здравица Створення інтернет-аптеки Здравица
Проект

Створення інтернет-аптеки Здравица

Тип проекту
Інтернет-магазин
ABOUT PROJECT
Завдання

Створення інтернет-магазину для мережі аптек «Здравиця» з простим і зручним функціоналом, орієнтованим на клієнта.

Завдання проекту — створити простий і зручний інтернет-магазин для покупки медикаментів. Для покупців потрібно створити зручне оформлення замовлення, а також його доставку до філії аптеки, розташованої поблизу замовника.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка — це можливість отримати доступ до асортименту товарів у каталозі, вивчити актуальні акції, а також спеціальні пропозиції.

Виконана організація виведення сторінок товарів за найбільш актуальними напрямами. Наприклад, у зимові місяці демонструються препарати для лікування та профілактики гострих респіраторних захворювань.

Демонстрація блоку медикаментів, актуальних за сезоном, а також інших препаратів і продукції дозволяє скоротити пошук товарів, а також збільшити число відвідувачів сайту, що виконали покупку.

Каталог товарів

Створено функціональний і простий каталог наявної на сайті продукції.

Попередній перегляд товару включає в себе тільки необхідну інформацію: назву препарату, його виробника, ціну й фото упаковки.
Створена функція додавання медикаментів до розділу «Вибране».

Для поліпшення процесу підбору медикаментів передбачена фільтрація відповідно до категорій ліків, за вартістю, дозуванням і виробником.

Сторінка товару

Сторінка лікарського препарату передбачає виведення необхідної інформації, яка є важливою для прийняття рішення про придбання лікарського засобу.

Кожен медикамент містить список характеристик, функцію завантаження інструкції з застосування, а також відгуки інших покупців.

Перед тим, як додати той чи інший препарат у кошик, кожен замовник може перевірити його наявність у мережі аптек «Здравиця». Отримати замовлення можна у філії аптеки.

Довідник ліків

Даний проект містить зручний довідник препаратів, який дозволяє швидко підібрати необхідні медикаменти.

Для перевірки наявності препарату, а також його замовлення можна використовувати довідник.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Проект вирішить поставлені завдання на сто відсотків, а також буде коректно працювати на будь-якому пристрої. Ознайомтеся з рівнем адаптивності сайту або ж перейдіть до вивчення його версій.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення